Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

DEKRA: używane Amaroki najbardziej niezawodne w swojej klasie  
2018-03-12
DEKRA: używane Amaroki najbar

W ciągu ostatnich dwóch lat DEKRA badając usterkowość samochodów przeprowadziła 15 milionów przeglądów technicznych. Wynik: Amarok, model marki Volkswagen Samochody Użytkowe, jest najbardziej niezawodnym autem używanym w swojej kategorii - „Małych pojazdów użytkowych”. Według raportu DEKRY „Samochody Używane 2018” wszechstronny pojazd jakim jest Amarok miał najmniej usterek spośród wszystkich badanych modeli podzielonych na trzy kategorie, zależnie od przebiegu kilometrów: do 50.000 km, 100.000 km i 150.000 km.


Przeprowadzając przeglądy, DEKRA świadomie kładzie główny nacisk na przebieg samochodu, a nie na jego wiek. Podkreśla to Jann Fehlauer, szef działu serwisowego w DEKRA Automobil GmbH: „Jeśli chodzi o liczbę usterek, to naszym zdaniem znacznie większy wpływ na nią ma przebieg samochodu”. Tym bardziej docenić należy pierwsze miejsce Amaroka w klasie. 
 

 

„Nasz pick-up w przeważającej liczbie egzemplarzy jest wykorzystywany do celów komercyjnych”, stwierdził Gerrit Starke, Szef Działu Sprzedaży w marce Volkswagen Samochody Użytkowe, który odebrał odznaczenie DEKRY dla Amaroka. Starke dodał: „Dla naszych klientów niezawodność ich samochodów – które z reguły osiągają duże przebiegi – ma największe znaczenie. Wynik Amaroka w raporcie Dekry „Samochody Używane 2018” świadczy o tym, że jest on w tej chwili najbardziej dopracowanym pick-upem na niemieckim rynku”.  

 


Marka Volkswagen Samochody Użytkowe oferuje Amaroka z najnowocześniejszymi silnikami V6 TDI (o mocy od 120 kW/163 KM do 165 kW/224 KM) spełniającymi normę emisji spalin EU6. Cena podstawowa auta wynosi 120.953 zł netto. Na całym świecie tylko w styczniu sprzedano 6.400 egzemplarzy tego modelu. Przy wzroście wynoszącym 20,4 procent Amarok kontynuuje w 2018 roku pozytywny trend sprzedażowy z roku 2017. Źródło: Volkswagen, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować