Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Specjalna oferta na samochody Volkswagena z rocznika 2018  
2018-04-12
Specjalna oferta na samochody

Już w najbliższy weekend w salonach Volkswagena będzie można zapoznać się z niezwykle atrakcyjną ofertą, którą przygotowała marka dla polskich klientów. Nowe samochody z rocznika 2018 będę oferowane z rabatem do nawet 22.000 zł. O aż tyle taniej będzie można kupić nowego Passata, czyli o ponad 25 procent mniej w stosunku do ceny modelu z podstawowym wyposażeniem i silnikiem. Rabatem w różnej wysokości objętych jest większość modeli.


„W okresie kiedy wiele marek wciąż kontynuuje wyprzedaż rocznika 2017, marka Volkswagen przygotowała znakomitą, często dużo bardziej atrakcyjną ofertę na samochody z roku 2018. Dzięki temu nowego Golfa czy Passata można kupić korzystniej niż kiedykolwiek wcześniej.” – powiedział Michał Szaniecki, dyrektor Marketingu marki Volkswagen. 
 

Korzyści przy zakupie nowego Volkswagena jest znacznie więcej niż tylko rabat. Po pierwsze, Volkswageny należą do najoszczędniejszych samochodów w swoich klasach. Po drugie, koszty eksploatacji nowych modeli Volkswagena są niskie dzięki długiemu okresowi między kolejnymi przeglądami technicznymi, który wynosi nawet 30.000 km. Koszty przeglądów serwisowych można dodatkowo bardzo obniżyć dzięki zakupie Pakietów Przeglądów w bardzo atrakcyjnej cenie. Po trzecie, wszystkie modele Volkswagena charakteryzują się niską utratą wartości podczas kolejnych lat użytkowania. Ponadto auta te są często poszukiwane na rynku wtórnym. Najwięcej zapytań w serwisie OTOMOTO – największym motoryzacyjnym serwisie ogłoszeniowym - dotyczy właśnie marki Volkswagen. 

 

Przykładowe rabaty na wybrane modele są następujące: 


• Golf – 16.000 zł 
• Touran – 8.000 zł 
• Tiguan – 12.000 zł 
• Passat – 22.000 zł 
• Arteon – 12.000 zł. 


Szczegóły oferty dostępne są na www.volkswagen.pl.Źródło: Volkswagen, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować