Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Toyota kolejny rok z rzędu bierze udział w Charytatywnym Bloku Reklamowym  
2018-04-12
Toyota kolejny rok z rzędu bi

Z okazji Polskiego Dnia Radia Toyota wsparła akcję „I Love Radio”, wpłacając 20 tys. zł na kampanię charytatywną, z której dochód zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci z wadą słuchu.


11 kwietnia stacje radiowe w całym kraju świętowały Polski Dzień Radia. Z tej okazji w ramach akcji „I Love Radio” 164 stacje radiowe w tym samym czasie wyemitowały Charytatywny Blok Reklamowy, który dotarł do 7,5 miliona słuchaczy. Toyota była jedną z 6 firm, które wykupiły 30-sekundową reklamę jako cegiełkę wspierającą akcję. Całkowity dochód zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie, które pomaga przywracać dzieciom słuch.

 

„I Love Radio” to wspólna akcja pięciu największych nadawców radiowych. Charytatywny Blok Reklamowy jest jednym z elementów obchodów Dnia Radia, które obejmują m.in. specjalne edycje audycji poświęcone radiu, konkursy czy sondy uliczne. Organizatorami są Grupa Eurozet, Grupa Radiowa Agory, Grupa RMF, Grupa ZPR Media i Polskie Radio.Źródło: Toyota, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować