Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Nowe Renault Megane R.S. najtańszym hot-hatchem na rynku! 
2018-05-13
Nowe Renault Megane R.S. najta

Wysokie osiągi, wyrazisty design i technologia 4CONTROL w wyposażeniu seryjnym, to wszystko oferuje Nowe Renault Megane R.S., które można już zamawiać w salonach w Polsce. Nowe R.S. kupimy już za niecałe 125 tys. zł.


Nowe Renault Megane R.S., po raz pierwszy zaprezentowane na Salonie Samochodowym we Frankfurcie we wrześniu 2017 r. Wyrazisty design zaprojektowany z myślą o wysokich osiągach potwierdza przynależność Nowego Renault Megane R.S. do świata sportów samochodowych. Silnik turbo najnowszej generacji o pojemności 1,8 l, mocy 280 KM i momencie obrotowym 390 Nm robi wrażenie. Układ jezdny, który łączy wysokie osiągi, zwrotność, stabilność i komfort z technologią 4CONTROL (systemem czterech kół skrętnych) oraz czterema amortyzatorami z hydraulicznymi odbojnikami - sprawia, że auto doskonale sprawdza się zarówno na drodze, jak i na torze wyścigowym.

 

 

Nowe Renault Megane R.S. zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. System wielofunkcyjnych świateł R.S. VISION to połączenie funkcji świateł pozycyjnych, świateł drogowych dalekiego zasięgu, świateł przeciwmgłowych i funkcji doświetlania zakrętów. To wszystko zapewnia nowemu R.S. doskonałą widoczność. Pokładowy system telemetryczny R.S. MONITOR umożliwia natomiast wyświetlanie na ekranie R-LINK 2 w czasie rzeczywistym parametrów samochodu oraz reakcji kierowcy.

 

 

Nowe Megane R.S. z manualną skrzynią biegów można nabyć już za 124 900 zł. Dostępna jest także wersja z automatyczną skrzynią biegów w cenie od 131 900 zł. Klienci mogą również wybrać jedną z dwóch opcji zawieszenia – Sport lub Cup.

 

 

280-konne Renault jest dużo tańsze od konkurencji. Kosztuje o 3 tys. mniej od VW Golfa GTI Performance, aż 20 tys. mniej niż Hyundai i30 N Performance oraz 15 tys. mniej od Peugeota 308 Gti - w związku z tym obstawiamy, że najnowsze R.S. znajdzie sobie wielu zwolenników.Źródło: Renault, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować