Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Francuska podróż w czasie... 
2018-06-11
Francuska podróż w czasie...

Dla uczczenia 120. rocznicy powstania marki, Renault udostępniło kilka swoich kultowych modeli, aby sprawić niespodziankę klientom wypożyczalni samochodów Marcel Cab.


Z okazji 120. rocznicy powstania marki, Renault we współpracy z wypożyczalnią samochodów Marcel Cab*, przygotowało dla swoich klientów unikatową niespodziankę. Klienci korzystający z usługi wynajmu samochodu z kierowcą mieli możliwość odkrycia na nowo kultowych modeli Renault, które na trwałe zapisały się w historii marki od 1898 roku.

 

Trwająca cały dzień akcja, zorganizowana z wykorzystaniem ukrytej kamery, zaskoczyła paryskich klientów Marcel Cab. Kilku wybranych losowo szczęśliwców miało dzięki niej szansę przejechać się jednym z siedmiu udostępnionych kultowych modeli Renault: od historycznej taksówki znad Marny, poprzez 4CV, oryginalny Projekt 900, Renault 12, Espace pierwszej generacji, Twizy, aż po autonomiczny model Symbioz.

 

Marka Renault zawsze, niezależnie od epoki, potrafiła tworzyć modele wychodzące naprzeciw oczekiwaniom szerokich rzesz użytkowników - film z wydarzenia jest dostępny poniżej.

 

 

 

* Marcel Cab jest działającą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu platformą, na której klienci mogą rezerwować, z wyprzedzeniem lub w danym momencie, samochody z kierowcą w regionie Ile-de-France (Francja). W dniu 1 sierpnia 2017 roku RCI Bank and Services (należący w 100% do Renault francuski bank specjalizujący się w finansowaniu zakupów samochodów i usług motoryzacyjnych) dokonał przejęcia Class & Co, firmy-matki Marcel Cab. Jest to kolejne potwierdzenie intencji banku RCI Bank and Services, który pragnie oferować klientom indywidualnym i biznesowym proste, atrakcyjne i spersonalizowane rozwiązania, ułatwiające korzystanie z indywidualnych środków transportu.Źródło: Renault

Zaloguj się aby skomentować