Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Już wiemy, gdzie będą produkowane elektryczne samochody Audi! 
2018-06-12
Już wiemy, gdzie będą produ

Audi Neckarsulm dopasowuje się do przyszłości: tamtejszy zakład produkcyjny czterech pierścieni przygotowuje się do produkcji dwóch w pełni elektrycznych modeli. W nadchodzących latach, na terenie fabryki powstanie szereg nowych hal produkcyjnych. Prace budowlane rozpoczną się już latem tego roku.


 

  • Nowe i rozbudowane przestrzenie produkcyjne tworzone z myślą
    o dwóch e-modelach Audi, modernizacja rusza już latem 2018


  • Dyrektor fabryki w Neckarsulm Helmut Stettner mówi: „Te projekty,
    to stabilna przyszłość dla naszych zakładów”

 

 

Przygotowania do rozpoczęcia projektów budowlanych idą pełną parą. Na południowym wschodzie terenów fabrycznych powstanie nowy wydział produkcji karoserii. Z tego powodu, latem tego roku rozpocznie się wyburzanie stojących tam budynków oraz zaczną się prace ziemne. Wydziały, które dotychczas tam funkcjonowały, tymczasowo przenoszą się do innych hal i budynków biurowych na terenie fabryki.

 

 

Kolejna nowa hala da Audi dodatkowe miejsce na procesy logistyczne oraz na wydział montażu wstępnego. Produkcja dwóch nowych e-modeli w zakładach Audi Neckarsulm zostanie włączona w istniejący już tam system linii produkcyjnych. W tym celu konieczna będzie np. rozbudowa linii produkcyjnej Audi A8 znajdującej się w zachodnim skrzydle zakładów. Fabryka powiększy swą powierzchnię produkcyjną dzięki pozyskanym środkom strukturalnym. W ostatnich latach koncern nabył już niezbędne dla tego celu, sąsiadujące z zakładami grunty.

 

 

„Konsekwentne i patrzące w przyszłość zarządzanie tym terenem pozwoliło nam zoptymalizować strukturę produkcyjną zakładu, mogliśmy więc precyzyjnie zaprojektować rozbudowę Audi Neckarsulm” – mówi Helmut Stettner, dyrektor fabryki w Neckarsulm. „Dwa produkowane na masową skalę e-modele, Audi e-tron GT, nowe generacje Audi A8, A7 i A6 oraz centrum kompetencyjne w zakresie ogniw paliwowych, to obietnica stabilnej przyszłości dla naszego zakładu."Źródło: Audi

Zaloguj się aby skomentować