Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Ford debiutuje z nowym wyczynowym samochodem na Gamescom 
2018-08-14
Ford debiutuje z nowym wyczyno

Przygotujcie się na zderzenie świata realnego i wirtualnego w czasie Gamescom, gdzie Ford zaprezentuje nowy wyczynowy samochód – zarówno dla kierowców, jak i graczy.


 

  • Ford zaprezentuje nowy wyczynowy samochód dla kierowców i graczy na targach Gamescom

 

  • Zwiedzający stanowisko Forda będą mogli spróbować swoich sił na specjalnie skonstruowanym symulatorze 4D

 

  • Gamescom, które odbędą się w dniach 21-25 sierpnia są największymi w Europie targami gier interaktywnych

 

Pierwszy pojazd, który w dniach 21-25 sierpnia wystartuje w Kolonii, w czasie największych w Europie targów gier interaktywnych, zapowiada mnóstwo frajdy z jazdy, zarówno na drogach jak i w terenie.  Będzie on też elementem najnowszej gry wyścigowej, dając graczom szansę ścigania się na wirtualnych torach wyścigowych.  

 

Na stoisku Forda, w hali 8, zwiedzający mogą sprawdzić swoje umiejętności w ośmiu kapsułach i na symulatorze wyścigów 4D, skonstruowanym specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Oferuje on najbardziej zbliżone do świata rzeczywistego wrażenia z jazdy wyczynowym samochodem sportowym.

 

W trakcie imprezy, każdy kto ustanowi rekord okrążenia na symulatorze 4D, wygrywa wycieczkę do Wielkiej Brytanii, gdzie spędzi dzień w siedzibie M-Sport Ford World Rally Team.

 

Dla ponad 355 000 odwiedzających i 919 wystawców, Gamescom jest głównym forum prezentacji produktów europejskiej branży gier komputerowych i gier wideo. W poprzednich latach Ford pokazał Forda Focusa RS w specjalnych barwach Forza, wpisał się do ŚWIATOWEJ KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA™ "najdłuższym maratonem video w grze wyścigowej", prezentując wirtualny wyścig Fordem GT w Le Mans 48 Hours i oferując graczom szansę wygrania jazdy na torze prawdziwym Focusem RS pod okiem kierowcy wyścigowego Harry'ego Tincknella.

 

 

Od 1930 r. Kolonia jest siedzibą Forda w Niemczech, a od 1998 r roku siedzibą Ford of Europe. Firma zatrudnia ponad 18 000 osób w tej okolicy. Od roku 1979 z linii produkcyjnej Forda w Kolonii zjechało prawie dziewięć milionów Fiest.

 

 Źródło: Ford

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.