Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Garmin prezentuje kolekcję MARQ 
2019-03-13
Garmin prezentuje kolekcję MA

MARQ® to wyjątkowa kolekcja zegarków specjalistycznych zaprezentowanych w związku z trzydziestoleciem istnienia marki Garmin. Łączą one w sobie jakość i najwyższą precyzję wykonania kojarzoną z zegarkami klasycznymi z zaawansowanymi i inteligentnymi funkcjami charakterystycznymi dla multisportowych zegarków Garmin.


By uczcić dziedzictwo marki, związane z produkcją urządzeń dla lotnictwa, branży motoryzacyjnej, żeglugi, outdooru i sportu, powstało pięć wyjątkowych zegarków: MARQ Aviator, MARQ Driver, MARQ Captain, MARQ Expedition oraz MARQ Athlete. Każdy z nich zaprojektowany z myślą o tych, którzy żyją pasją do latania, wyścigów, żeglowania, podróży i sportu.


Przez 30 lat tworzyliśmy produkty, które inspirowały i pomagały realizować pasje naszych klientów. Teraz, postanowiliśmy zmienić definicję tego, czym jest zegarek specjalistyczny. Seria MARQ, to jedyne w swoim rodzaju urządzenia, wykonane z najwyższą precyzję, które będą inspiracją do podejmowania nowych wyzwań. – powiedział Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.


Zegarki z serii MARQ zostały wykonane z wyselekcjonowanych materiałów z niezwykłą dbałością o detale. Zaprojektowano je mając na uwadze najwyższą jakość i niezawodność, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zegarko zbudowane są z tytanu, który jest materiałem wyjątkowo lekkim i niesamowicie wytrzymałym. Zaokrąglone szafirowe szkło jest niezwykle odporne na zadrapania, w połączeniu z tytanową kopertą tworzy podstawę każdego zegarka serii MARQ. Dopełnieniem całości jest wysokiej klasy klasy pasek lub bransoleta QuickFit – tak, aby użytkownik zawsze mógł dopasować styl zegarka do okazji.

 

 

Zegarki tej serii posiadają także najbardziej zaawansowane funkcje smartwatcha – wbudowaną pamięć na muzykę, obsługę płatności zbliżeniowych Garmin Pay, możliwość wyświetlania powiadomień ze smartfona czy zaawansowane funkcje śledzenia codziennych aktywności.

 

Urządzenia wyposażono w czytelny w silnym świetle słonecznym wyświetlacz, wysokiej klasy moduł GPS oraz zaawansowane czujniki takie jak nadgarstkowy pulsometr i pulsoksymetr. Dzięki tym funkcjom można śledzić parametry organizmu podczas takich aktywności jak: bieganie, jazda na rowerze, pływanie czy jazda na nartach.

 

Dla tych, którzy wybiorą się w miejsca oddalone od cywilizacji, baterię zaprojektowano tak, aby wytrzymała nawet 12 dni w trybie smartwatcha, 28 godzin w trybie GPS lub 48 godzin w trybie UltraTrac.

 

Dzieląc szereg najbardziej zaawansowanych funkcji, każdy z wyjątkowych zegarków w kolekcji MARQ, został zaprojektowany z myślą o konkretnym przeznaczeniu – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i formy.


Zegarki będą dostępne w wybranych salonach partnerskich w I kwartale roku 2019, w cenach od 1500 do 2500 euro. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.garmin.comŹródło: Garmin

Zaloguj się aby skomentować