Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Mitsubishi Motors Corporation i Mitsubishi Corporation inwestują w wiodącą platformę usług mobilnych 
2019-07-12
Mitsubishi Motors Corporation

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłosiła, że razem z Mitsubishi Corporation zainwestuje w firmę GOJEK - wiodącą platformę, oferującą usługi na żądanie w Azji Południowo-Wschodniej. Trzy strony podpisały porozumienie, na mocy którego zobowiązały się do tworzenia wspólnych projektów i promowania wartości nowych usług mobilnych w Azji Południowo-Wschodniej.


Firma GOJEK z siedzibą w Indonezji oferuje aplikację, która zapewnia dostęp do takich usług mobilnych, jak m.in. transport, dostawa żywności czy płatności elektroniczne. Jest jedną z najszybciej rozwijających się platform na żądanie nie tylko w Indonezji, ale także w innych krajach Azji Południowo-Wschodniej. W regionie, w którym Mitsubishi Motors i Mitsubishi Corporation muszą stawiać czoła mocnej konkurencji, obie firmy będą korzystać z funkcjonalności platformy GOJEK i analizować różne rodzaje nowych usług mobilnych.

 

„Firma GOJEK jest dumna ze współpracy z MMC i Mitsubishi Corporation” - powiedział Andre Soelistyo, prezes Grupy GOJEK. „Obie firmy mają wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości produktów, usług i technologii klientom na całym świecie. Ta inwestycja świadczy o sile wizji GOJEK, która chce wykorzystywać technologię dla poprawy jakości codziennego życia ludzi w Azji Południowo-Wschodniej.”

 

 

Osamu Masuko, prezes Mitsubishi Motors, powiedział: „Cieszymy się bardzo, że możemy być partnerem strategicznym. Wzmacniamy pozycję Mitsubishi Motors i Mitsubishi Corporation oraz siłę marki w Azji Południowo-Wschodniej, a korzystając z wyjątkowego potencjału biznesowego GOJEK, jesteśmy w stanie uzyskać efekt synergii i wspierać innowacje, które przyczynią się do rozwoju naszych trzech firm. Wierzymy, że gromadzenie know-how na temat nowych usług mobilności, które szybko zyskują popularność w regionie, oraz możliwość wejścia na nowy rynek, przyczynią się do rozwoju rynku usług mobilnych w Azji Południowo-Wschodniej w przyszłości.”

 

MMC działa na regionalnym rynku od ponad 50, przyczyniając się do poprawy stylu życia klientów i wspierając rozwój lokalnych społeczności w Azji Południowo-Wschodniej. Firma będzie nadal przyczyniać się do rozwoju regionu poprzez tworzenie i dostarczanie nowych pomysłów.

 

Warunki finansowe inwestycji w GOJEK nie zostały podane do publicznej wiadomości.

 

O GOJEK 


Grupa GOJEK jest wiodącą grupą technologiczną oferującą wielousługową platformę na żądanie w południowo-wschodniej Azji. Zapewnia dostęp do szerokiego zakresu usług mobilnych, takich, jak transport, płatności elektroniczne, dostawy żywności, logistyki i inne usługi na żądanie. Aplikacja GOJEK została uruchomiona w styczniu 2015 r., początkowo aby ułatwić dostęp do oferty motocykli i krótkoterminowego wypożyczania pojazdów. Obecnie zaspokaja różnorodne potrzeby konsumentów z Azji Południowo-Wschodniej. Dziś jest to zintegrowana grupa technologiczna, która obsługuje wiele platform i firm oraz zapewnia usługi mobilności w różnych sferach codziennego życia w Azji Południowo-Wschodniej. Ideą powstania grupy była chęć wykorzystywania technologii do poprawy życia ludzi, zapewniając im dostęp do produktów i usług, pomagając w tworzeniu większej wartości dla społeczeństwa, zwiększając wydajność oraz integrację finansową.Źródło: Mitsubishi, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować