Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Audi, FC Bayern i Robert Lewandowski na Summer Tour w USA 
2019-07-16
Audi, FC Bayern i Robert Lewan

Audi Summer Tour zabrało piłkarzy FC Bayern Monachium, na czele z Robertem Lewandowskim do Stanów Zjednoczonych. Podczas swej podróży przez USA, w czasie której odwiedzi Los Angeles, Houston i Kansas City, drużyna tegorocznego Mistrza Niemiec i zdobywcy Pucharu Niemiec w ramach Audi Football Summits zagra towarzyskie mecze z Arsenalem Londyn i z Realem Madryt, a później również z AC Milan. Audi tradycyjnie jest partnerem FC Bayern, zapewniając szereg ciekawych atrakcji poza boiskiem.


  • W ramach przygotowań do sezonu Robert Lewandowski i jego koledzy z FC Bayern podróżują po Stanach Zjednoczonych
  • W planach mecze z Arsenalem Londyn, Realem Madryt i AC Milan
  • Stany Zjednoczone to dla Audi ważny i ciągle rosnący rynek

 

 

Już po raz czwarty Audi jest głównym partnerem i tytularnym sponsorem Audi Summer Tour Bayernu Monachium. W ramach przygotowań do sezonu, w dniach od 15 do 24 lipca Mistrz Niemiec podróżuje po Stanach Zjednoczonych i w trzech meczach zmierzy się z czołowymi drużynami Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoch. Ponadto zawodnicy z Monachium, w tym Robert Lewandowski, zaangażowani będą w szereg wydarzeń poza boiskiem, przybliżających zespół kibicom.

 

„Audi Summer Tour to doskonała okazja do zaprezentowania marki Audi w otoczeniu tak ceniącym sobie sport i okazywanie emocji. Wraz z naszym partnerem FC Bayern przeżywać będziemy emocjonujące mecze piłkarskie ale również wiele spotkań z kibicami i z klientami na ważnym dla nas, amerykańskim rynku” – mówi Thomas Glas, szef marketingu sportowego w AUDI AG. Audi i Bayern grają do jednej bramki już od roku 2002. W roku 2011 Grupa Audi objęła udziały w FC Bayern Monachium i od tej pory jest jego partnerem strategicznym.

 

Pierwszym przeciwnikiem Bayernu w USA będzie Arsenal Londyn. Mecz z „Kanonierami” odbędzie się w środę, 17 lipca w Los Angeles. Z Zachodniego Wybrzeża drużyna z Monachium uda się do Houston w Teksasie, gdzie 20 lipca rozegra spotkanie z wielokrotnym zwycięzcą Champions League – Realem Madryt. Po dwóch meczach w ramach Audi Football Summits, monachijczycy udadzą się jeszcze do Kansas City, w którym 23 lipca zagrają ostatni mecz, tym razem z AC Milan. Wszystkie te spotkania odbędą się w ramach serii międzynarodowych turniejów piłkarskich “International Champions Cup” (ICC).

 

Stany Zjednoczone są dla Audi jednym z najważniejszych i ciągle rosnących rynków. W roku 2018 cztery pierścienie sprzedały tu 225 000 samochodów. USA jest również niezmiernie ważne dla klubu FC Bayern Monachium. W roku 2014 klub uruchomił w Nowym Jorku swoje biuro i w tej chwili może liczyć na wsparcie kibiców zorganizowanych w 150 fan klubach.

 

Zaledwie tydzień po powrocie Bayernu z Ameryki, fanów futbolu czeka kolejne święto. W dniach 30 i 31 lipca na Allianz Arena odbędzie się turniej Audi Cup, podczas którego Robert Lewandowski i jego koledzy z FC Bayern podejmą piłkarzy trzech klubów: Tottenham Hotspur, Realu Madryt i Fenerbahçe Istanbuł.Źródło: Audi, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować