Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Cykl koncertów PIERWSZE PIĘTRO w Volvo Car Warszawa 
2019-09-11
Cykl koncertów PIERWSZE PIĘT

Czym jest „Pierwsze piętro”? To cykl wyjątkowych koncertów, które już od 12 września, odbywać się będą Volvo Car Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 89. I zarazem gratka dla fanów kameralnych występów na żywo; tu gwiazdy, które na co dzień wyprzedają duże sale koncertowe, znajdą się dosłownie na wyciągnięcie ręki. Na tym polega unikatowość „Pierwszego piętra” – kawałki, które dobrze znamy, zabrzmią zupełnie inaczej.


 

Na rozpoczęcie cyklu zagra formacja XXANAXX, czyli zespół, który pokazuje, jak świetnie połączyć można ze sobą radiowy pop i świeżą elektronikę. Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski grają ze sobą od 2012 roku – przez ten czas wydali trzy albumy, z których ostatni, „Gradient”, doczekał się nominacji do Fryderyka. Słuchacze kochają ich za przebojowość i chłodny, nieco skandynawski klimat utworów, z których kilka okazało się sporymi hitami z wielomilionową liczbą odsłuchań z serwisach streamingowych. Jak „Story”, „Ciepło” czy „Nie znajdziesz mnie” będą brzmiały w nastrojowej scenerii Pierwszego piętra? O tym przekonamy się 12 września.

 W kolejnych miesiącach na Pierwszym piętrze zagrają Baranovski, Mrozu, Rosalie., EABS czy Michał UrbaniakŹródło: Volvo Car Poland, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować