Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

W 2019 roku dilerzy Das WeltAuto sprzedali już 20 tysięcy używanych, sprawdzonych samochodów 
2019-12-04
W 2019 roku dilerzy Das WeltAu

20-tysięczne auto w programie Das WeltAuto sprzedano w listopadzie w nowym punkcie samochodów używanych Rzepecki-Mroczkowski przy ulicy Sanockiej 92 w Poznaniu. „Zakup samochodu tutaj polecił mi brat, który był już klientem Das WeltAuto” – powiedziała pani Karolina, nowa właścicielka Volkswagena Polo z 2016 r. z certyfikatem Das WeltAuto. „Najważniejsza była dla mnie pewna historia auta i świadomość, że kupuję bezpiecznie” – podsumowała. Bezpieczny zakup nie oznaczał wyższych wydatków – jak zapewnia pan Mateusz, mąż właścicielki, auto miało konkurencyjną cenę.


  • jubileuszowy, 20-tysięczny samochód to Volkswagen Polo z 2016 roku
  • nowa właścicielka otrzymała nie tylko certyfikat Das WeltAuto i roczną gwarancję, ale również Pakiet Przeglądów na 24 miesiące lub 40 tysięcy kilometrów
  • „Coraz więcej osób decyduje się na nasze sprawdzone samochody” – mówi Mieszko Hałas, odpowiedzialny w Volkswagen Group Polska za m.in. samochody używane

 

 

20-tysięczny samochód został sprzedany i przekazany 15 listopada br., a Pani Karolina wraz z mężem prosto z poznańskiego salonu pojechali do Gdańska, więc ich auto chrzest bojowy ma już za sobą.

 

Certyfikat Das WeltAuto i roczna gwarancja to nie wszystko, co otrzymała właścicielka samochodu. Jako szczególna klientka dostała też od Das WeltAuto Pakiet Przeglądów Volkswagen na 24 miesiące lub 40 tysięcy km oraz voucher do wykorzystania na serwis lub akcesoria. „Cieszymy się, że coraz więcej osób decyduje się na nasze sprawdzone samochody” – podkreśla Mieszko Hałas, odpowiedzialny za samochody używane i remarketing w Volkswagen Group Polska. „Tym bardziej cieszy nas fakt, że są one wybierane z polecenia przez bliskich lub znajomych. Rekomendacja zadowolonych klientów jest dla nas najlepszą nagrodą” – dodaje. 

 

Wzrost zaufania do samochodów oferowanych w salonach Das WeltAuto jest wyraźnie zauważalny. Sprzedaż, w porównaniu z ubiegłym rokiem, wzrosła o aż 20%. W tym roku 20-tysięczny samochód wyjechał z sieci Das WeltAuto o ponad miesiąc wcześniej niż w roku ubiegłym.

 

Volkswagen Polo znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej wybieranych aut w Das WeltAuto. Od początku roku do końca października sprzedano prawie 500 egzemplarzy tego modelu.

 

Das WeltAuto

 

Das WeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży osobowych samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Dostawcze. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.

 

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystne oferty odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych, którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.

 

Więcej informacji o programie na www.dasweltauto.pl, a pełna oferta samochodów dostępna jest na www.uzywaneprostozsalonu.pl.Źródło: Volkswagen, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.