Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Garmin i Ford tworzą nową generację systemu SYNC dla modelu Mustang Mach-E 
2020-01-09
Garmin i Ford tworzą nową ge

Dzięki strategicznej współpracy zaawansowana nawigacja firmy Garmin, korzystająca z danych przechowywanych w chmurze oraz powiązane z nią usługi, będą dostępne dla kierowców samochodów marki Ford.


 

Firma Garmin International, Inc.,należąca do Garmin Ltd. ogłosiła nawiązanie strategicznej współpracy z firmą Ford Motor Company, w ramach której zaprezentowana niedawno nowa generacja systemu komunikacji i rozrywki SYNC wzbogacona została o światowej klasy rozwiązania nawigacyjne marki Garmin.

 

 

Użytkownicy nowej wersji systemu SYNC będą mogli skorzystać z najlepszych na rynku funkcji nawigacji samochodowej - w tym z map i możliwości wyznaczania tras opartych na usługach dostępnych w chmurze danych. Dodatkowo, pojawią się także specjalne funkcje dedykowane dla samochodów elektrycznych, takie jak wyznaczanie trasy według dostępności stacji ładowania czy zarządzenie zasięgiem pojazdu, a także najnowsze usługi związane z łącznością.

 

 

“Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Ford Motor Company przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla platformy SYNC i modelu Mach-E. Dzięki nim klienci nabywający samochody elektryczne marki Ford będą mogli w pełni i przez cały czas korzystać z możliwości wynikających z bycia podłączonym do sieci”- powiedział Matt Munn, dyrektor zarządzający Garmin ds. produktów dla przemysłu samochodowego.

 

 

Dzięki współpracy marek Garmin i Ford nowa generacja systemu SYNC wyróżnia się wśród tradycyjnych systemów nawigacyjnych wykorzystaniem danych przechowywanych w chmurze i funkcjami dedykowanymi dla samochodów elektrycznych. Jednocześnie zachowana została możliwość nawigowania na podstawie map zapisanych w pamięci urządzenia, co pozwala bez problemu podróżować przez obszary bez dostępu do sieci.

 

 

Więcej informacji o nowym Mustangu Mach-E można przeczytać tutaj.Źródło: Garmin, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.