Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Podsumowanie Honda Adventure Day 
2020-09-14
Podsumowanie Honda Adventure D

W pierwszy weekend września Honda zaprosiła użytkowników motocykli tej marki na zlot miłośników jazdy turystycznej i terenowej – Honda Adventure Day. Spotkanie Hondziarzy zostało zorganizowane przy okazji Rajdu Tukan uważanego za jedną z najlepszych imprez tego typu w Polsce.


 

Uczestnicy zlotu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności zarówno na asfalcie, jak i w terenie, doceniając przy tym walory widokowe Dolnego Śląska. Jedną z atrakcji była możliwość odbycia jazd testowych modelem Africa Twin udostępnionym przez Hondę w trzech różnych odmianach.

 

W ramach zlotu rozstrzygnięto rywalizację uczestników, którzy wystartowali w rajdzie na motocyklach Hondy. W klasie motocykli do 570 cc zwyciężył Marcin Kabala, a za nim uplasowali się Grzegorz Czerwiec i Piotr Wojda. W klasie motocykli dwucylindrowych do 1300 cc zwyciężył Tomasz Hadzislawus, a w jeździe po asfalcie najlepiej poradzili sobie Piotr Lorek i Jan Kużdżał, dzieląc się najwyższym podium, Rafał Płaza i Roman Koczur, którzy zajęli ex aequo drugie miejsce oraz Mariusz Skibiński, plasując się na trzeciej pozycji.

 

Polski Oddział Hondy dziękuje dealerom jednośladów tej marki – w szczególności RPM Motocykle oraz MCS – którzy przyczynili się do sukcesu wydarzenia, jakim była kolejna edycja Honda Adventure Day. Dzięki nim grupa fanów marki – w niezwykłych okolicznościach przyrody i wspaniałej atmosferze – spędziła niezwykły weekend, bogaty w wyzwania i atrakcje.Źródło: Honda, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować