Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Nowa Honda Jazz e:HEV w finałowej siódemce AUTOBEST 2021 
2020-10-15
Nowa Honda Jazz e:HEV w finał

Najnowsza generacja Hondy Jazz została wybrana do grupy sześciu finalistów kandydujących do nagrody AUTOBEST 2021 „Best Buy Car of Europe”.


  • Honda Jazz e:HEV wchodzi do finału konkursu AUTOBEST 2021 Best Buy Car of Europe
  • Nowa Honda Jazz zapewnia łatwość prowadzenia, w tym efektywne i szybkie reakcje na działania kierowcy
  • Przyznane ostatnio Hondzie nagrody podkreślają zaangażowanie tej firmy w tworzenie zaawansowanych produktów, projektowanych bez kompromisów

 

 

Hybrydowy Jazz został wprowadzony na rynek na początku tego roku i jest ważnym modelem na drodze do realizacji zobowiązania Hondy, zakładającego zelektryfikowanie do 2022 roku europejskiej gamy głównych modeli.

 

Będzie to już trzecia Honda nominowana do grupy finalistów w konkursie AUTOBEST. Poprzednimi uczestnikami etapu finałowego były: HR-V – w 2016 roku i Civic – w 2018 roku. Nagrody AUTOBEST przyznaje 31 najbardziej wpływowych dziennikarzy motoryzacyjnych z całej Europy, którzy wybierają nowy model, najlepiej spełniający podstawowe oczekiwania szerokiego grona europejskich klientów.

 

Honda Jazz e:HEV i Jazz Crosstar e:HEV wyznaczają nowe standardy współczesnego projektowania samochodów i zaawansowanej elektromobilności. Najnowsza generacja Jazza zapewnia łatwość prowadzenia, efektywne, szybkie reakcje na działania kierowcyoraz wysoki komfort wnętrza i funkcjonalności, z której model ten słynie w segmencie. Jazz w obu wariantach jest częścią nowej linii modelowej e:TECHNOLOGY w gamie Hondy i pierwszym z sześciu zelektryfikowanych modeli, które zgodnie z zapowiedzią z marca mają trafić na rynek europejski do 2022 roku.

 

System e:HEV został niedawno opracowany dla Jazza z myślą o zapewnieniu kierowcy przyjemnych wrażeń z jazdy. Składa się on z dwóch wydajnych silników elektrycznych, 1,5-litrowego silnika benzynowego i-VTEC, akumulatora litowo-jonowego oraz innowacyjnej przekładni bezpośredniej. Cały układ zapewnia bardzo dobre osiągi w stosunku do niewielkiego zużycia paliwa. Intuicyjną obsługę systemów i wiele funkcji ułatwiajacych komunikowanie się, co pozwala właścicielom na płynne kontynuowanie codziennych zajęć – połączono z wszechstronnym zestawem informacyjno-rozrywkowym, wspieranym przez asystenta Honda Personal Assistant i aplikację My Honda+.*

 

* Dostępne w wybranych wersjach.Źródło: Mototarget.pl, Honda

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.