Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Wyłoniono zwycięzcę World Car Person of the Year 
2021-04-09
Wyłoniono zwycięzcę World C

Dziewięćdziesięciu trzech międzynarodowych dziennikarzy zasiadających w jury konkursu World Car Awards wybrało osobowością roku 2021 AKIO TOYODA, prezesa i dyrektora generalnego Toyota Motor Corporation


Akio Toyoda jest charyzmatycznym prezesem i dyrektorem generalnym Toyota Motor Corporation. Od lat z powodzeniem rozwija firmę. W 2020 roku pod jego kierownictwem Toyota pozostawała rentowna pomimo COVID-19, chroniąc w ten sposób miejsca pracy na całym świecie. Utrzymał tempo stałego rozwoju Toyoty, a także zainicjował budowę Woven City, interesującego i bardzo realistycznego prototypu miasta przyszłości. W działalności zawodowej na tak wielu polach nie przeszkodziło mu aktywne uczestnictwo w sportach motorowych.

Pan Toyoda powiedział: „W imieniu wszystkich 360 000 członków zespołu Toyoty na całym świecie, dziękuję za ten ogromny zaszczyt! Jeśli nie macie nic przeciwko temu, chciałbym zmienić nazwę tej nagrody z „osoby” na „ludzi” roku, ponieważ jest to wspólny wysiłek wszystkich naszych pracowników, sprzedawców detalicznych i dostawców na całym świecie, to oni naprawdę uczynili Toyotę tym, czym jest dzisiaj! Nie mogłem być większym szczęściarzem… ani bardziej wdzięcznym dyrektorem generalnym.

Chciałbym również podziękować i docenić wkład całego przemysłu motoryzacyjnego.
 
W Toyocie jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy chronić zatrudnienie członków naszego zespołu podczas pandemii i nie przerywać naszej pracy, aby sprostać przyszłym wyzwaniom branży. Jako firma, dążymy do zapewnienia powszechnej mobilności, jesteśmy jedak równie zaangażowani w tworzenie nowych sposobów wspierania dobrobytu naszej planety i ludzi na całym świecie.
 
To był trudny okres, ale przypomniał nam również, że najważniejsi są ludzie... i jeśli my w Toyocie możemy wnieść choć odrobinę szczęścia w ich życie, to moim nieustającym celem będzie właśnie to.
 
Jeszcze raz dziękuję za tę nagrodę, a moim kolegom, entuzjastom motoryzacji mówię - do zobaczenia na torze!."
 


Źródło: newsmarket, Mototarget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.