Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Nissan sponsorem Polskiej Ligi Żeglarskiej 
2021-05-21
Nissan sponsorem Polskiej Ligi

Nissan został głównym sponsorem tegorocznych zmagań Polskiej Ligi Żeglarskiej, najbardziej widowiskowych polskich regat, które każdego roku przyciągają uwagę tysięcy miłośników żeglarstwa, rozgrywanych na najpiękniejszych akwenach morskich i śródlądowych w naszym kraju.


Czołowi polscy zawodnicy, wielokrotni Mistrzowie Polski, reprezentanci kraju i olimpijczycy pokażą najwyższą klasę i piękno tego sportu podczas 240 wyścigów organizowanych w 4 prestiżowych lokalizacjach – Sopocie, Gdyni, Szczecinie i Warszawie.
 
„Partnerstwo Nissana w tak nowoczesnych i widowiskowych zmaganiach, jakimi są regaty Polskiej Ligi Żeglarskiej, to połączenie dwóch silnych marek o różnym rodowodzie, ale wyznających te same wartości – dążenie do perfekcji, zapewnienie niezapomnianych emocji i osiągów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tegorocznych zawodów i towarzyszyć załogom podczas wyścigów i eliminacji do walki o tytuł Klubowego Mistrza Świata. Trzymamy kciuki” – mówi Dorota Pajączkowska, Communication Manager Nissan Sales CEE.
 
Od maja do października oddane do dyspozycji organizatorów samochody Nissan Qashqai oraz Nissan X-Trail będą wspierały regaty w całej Polsce. Ponadto, każdy chętny może poznać innowacyjność i niezawodność japońskiej marki, znanej z wysokiej jakości oraz komfortu cenionego przez miliony kierowców.
 
Zawody Polskiej Ligi Żeglarskiej posłużą również jako platforma promocyjna nowego Nissana Qashqai. Zupełnie nowa generacja modelu, która pojawi się w polskich salonach latem bieżącego roku, dostępna będzie od lipca do zobaczenia na stanowiskach ekspozycyjnych podczas zawodów PLŻ.
 
Nissan Qashqai – zaawansowany technologicznie, stylowy crossover najnowszej generacji z napędem mild hybrid, w pełni skomunikowany ze światem.
 
Nissan X-Trail - muskularny i bezpieczny SUV dla całej rodziny. 5 lub 7-osobowy samochód o stylowej linii nadwozia, pełen zaawansowanych technologii. Zaprojektowany do jazdy zarówno w mieście, jak i po bezdrożach.
 
Nissana będzie można spotkać również na wodzie! Od maja jacht z logo marki będzie brał udział we wszystkich wyścigach.
 
W rozgrywkach ligowych na poziomie Ekstraklasy wystąpi załoga Odyssey Sailing Club złożona z klientów i pracowników dealera Odyssey.
 
Dealer Nissana, firma Odyssey jest inicjatorem akcji sponsoringowej i odpowiada za obecność marki podczas całego cyklu zawodów PLŻ.
 
Polska Liga Żeglarska jest częścią światowej Sailing Champions League, gdzie najlepsze kluby z 24 krajów walczą o tytuł Klubowego Mistrza Świata. Trwające właśnie kwalifikacje PLŻ wyłonią Reprezentację Polski, która stanie do walki wraz z najlepszymi w eliminacjach do finału.
 
Pierwsze zawody tegorocznego cyklu Polskiej Ligi Żeglarskiej rozpoczną się już w sobotę, 22 maja w Sopocie.


Źródło: Nissan, Mototaraget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.