Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Cyfrowa, światowa premiera: prezentacja Audi RS Q e-tron 
2021-07-21
Cyfrowa, światowa premiera: p

W niespełna rok od powstania pomysłu koncepcyjnego, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, którym w styczniu 2022 roku cztery pierścienie po raz pierwszy wystartują w Rajdzie Dakar.


Unikalne rozwiązanie: Audi chce być pierwszym producentem w branży motoryzacyjnej, który do walki o zwycięstwo w jednym z najtrudniejszych rajdów świata wykorzysta zelektryfikowany układ napędowy w połączeniu z wydajnym konwerterem energii (TFSI). Będzie musiał się przy tym zmierzyć z wieloma konkurentami - pojazdami o napędzie konwencjonalnym. 
 

Cyfrowa, światowa premiera nowego Audi RS Q e-tron odbędzie się w piątek, 23 lipca o godz. 13.00 

Przez cyfrową prezentację, w której Julius Seebach i jego zespół przedstawią jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie pojazdów, jakie Audi Sport kiedykolwiek wprowadziło do świata rajdów i wyścigów, poprowadzi Państwa prezenterka Molly Pettit. 
 
Będzie nam niezmiernie miło, gdy wezmą Państwo udział w tej prezentacji. Cyfrową światową premierę Audi RS Q e-tron będzie można obejrzeć na kanale www.audimedia.tv 
 
Po prezentacji, w serwisie Audi MediaCenter znajdą Państwo obszerny materiał zdjęciowy, filmy i dodatkowe informacje na temat nowego Audi RS Q e-tron. 


Źródło: Audi, Mototarget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.