Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Online'owa, światowa premiera Audi grandsphere concept 
2021-09-01
Online'owa, światowa premiera

Po Audi skysphere concept, cztery pierścienie prezentują kolejnego przedstawiciela nowej rodziny trzech pojazdów koncepcyjnych: Audi grandsphere concept. W ten sposób marka rodem z Ingolstadt ilustruje swoją wizję progresywnego luksusu, mobilności jutra oraz przedstawia kolejne spojrzenie na przyszłościowy design Audi.


Już jutro, 2 września, od godziny 19.00 (CEST), podczas eventu Celebration of Progress, Audi dokona wirtualnej prezentacji grandsphere concept. W czasie transmisji online, przekazywanej częściowo z Audi Design Center w Ingolstadt, Hildegard Wortmann, członek zarządu AUDI AG ds. sprzedaży i marketingu oraz Henrik Wenders, szef marki Audi, objaśniać będą kolejne etapy transformacji czterech pierścieni oraz to, w jaki sposób Audi chce kształtować przyszłość mobilności segmentu premium. Wraz z Marc’iem Lichte, szefem Audi Design, pokażą innowacyjne wnętrze Audi grandsphere concept oraz szczegóły cyfrowego ekosystemu, który zmienia pojazd w przestrzeń doświadczeń dla osób znajdujących się na jego pokładzie. Christiane Zorn, szefowa działu marketingu produktowego w AUDI AG, przedstawi perspektywy, w jaki sposób technologie samochodów pokazowych zostaną w przyszłości wdrożone do produkcji seryjnej. Moderatorem tego cyfrowego wydarzenia będzie Steven Gätjen. Cyfrowa, online’owa premiera to jednak nie koniec: od 7 września grandsphere concept wystawiane będzie na stoisku Audi na targach IAA w Monachium. 
 
Światowa premiera nowego, koncepcyjnego modelu, będzie transmitowana dla przedstawicieli mediów w Audi MediaTV. Dodatkowo, po jej zakończeniu, na stronie Audi MediaCenter znajdą Państwo obszerny materiał medialny. 
 
Celebration of Progress transmitowane będzie również w następujących kanałach: 
- progress.audi (języki: niemiecki, angielski, hiszpański, francuski) 
- oficjalny kanał Audi na YouTube 
- strona AUDI AG na LinkedIn (język angielski) 


Źródło: Audi, Mototarget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.