Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

X-ADV, NC750X, Forza 750 i NT1100 otrzymują nowe opcje kolorystyczne na rok modelowy 2023 
2022-09-08
X-ADV, NC750X, Forza 750 i NT1

Cztery z najpopularniejszych europejskich modeli Hondy - X-ADV, NC750X, Forza 750 i NT1100 na rok 2023 otrzymują nowe, atrakcyjne opcje kolorystyczne.


Gama X-ADV zostanie uzupełniona o nową, rzucającą się w oczy, sportową edycję specjalną Shasta White z efektownym " Big Logo". W ubiegłym roku X-ADV był drugim najlepiej sprzedającym się motocyklem Hondy o pojemności powyżej 350 cm3, ustępując jedynie modelowi średniej wagi CB650R z linii Neo Sports Café. X-ADV będzie nadal dostępny w kolorach Mat Ballistic Black Metallic, Mat Iridium Gray Metallic i Pearl Deep Mud Gray, a wszystkie opcje wyróżniają się subtelnymi, czarnymi, dodatkami plastikowymi i czarnymi rozetami wewnętrznymi tarcz hamulcowych.
 
NC750X od momentu wprowadzenia na rynek w 2012 roku (pierwotnie jako NC700X) jest europejskim bestsellerem, dzięki paliwooszczędnemu dwucylindrowemu silnikowi dysponującemu wysokim momentem obrotowym, swobodnej pozycji kierowcy, zawieszeniu o dużym skoku i niebanalnej stylistyce. Model na rok 2023 zyskuje nowy, świeży wygląd dzięki opcjom kolorystycznym Mat Jeans Blue Metallic, Pearl Deep Mud Gray i Candy Chromosphere Red. W palecie lakierów pozostaje Mat Ballistic Black Metallic z nowymi przydymionymi elementami z tworzywa sztucznego, które nadają mu bardziej dyskretny styl.
 
Będący ukoronowaniem prestiżowej linii Forza, model Forza 750 to najwyższej klasy maxi skuter oferujący ekscytującą jazdę i komfort w stylu high-tech. Forza 750, podążając śladami CBR1000RR-R Fireblade SP, zdobyła w zeszłym roku prestiżową nagrodę Red Dot Award za wybitny projekt motocykla. Jurorzy docenili jej elegancki wygląd, sportowe osiągi i wyjątkową wszechstronność. Forza 750 na rok modelowy 2023 będzie dostępna w trzech zupełnie nowych, niezwykle stylowych wersjach kolorystycznych: Mat Ballistic Black Metallic, Pearl Glare White i Iridium Gray Metallic, wszystkie wyposażone w atrakcyjną, czarną dolną owiewkę. W palecie lakierów znajdzie się również ponadczasowa opcja Mat Jeans Blue Metallic.
 
Ostatnią, ale nie mniej ważną zmianą w schematach kolorystycznych modeli na rok 2023 jest nowe malowanie NT1100. Model, będący połączeniem wysokich osiągów, komfortu, praktyczności, eleganckiej stylistyki i wyjątkowo korzystnej ceny w odniesieniu do jakości, już w pierwszym roku sprzedaży zajął pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży, w kategorii Touring. NT1100 na rok modelowy 2023 będzie dostępny w nowym kolorze Gunmetal Black Metallic, obok lakierów Matt Iridium Gray Metallic i Pearl Glare White.


Źródło: Honda, Mototarget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.