Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Nowe kolory najpopularniejszych europejskich modeli codziennego użytku Hondy na rok 2023 
2022-11-02
Nowe kolory najpopularniejszyc

Pięć z szerokiej gamy paliwooszczędnych, zaawansowanych technologicznie jednośladów codziennego użytku Hondy na rok modelowy 2023 otrzymuje nowy wygląd, dzięki nowym malowaniom, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę Europejczyków.


„Marka w marce”, rodzina SH, to arystokracja wśród pojazdów codziennego użytku. Produkowane w fabryce Hondy w Atessie we Włoszech modele: SH125i, SH150i i najwyższy w specyfikacji - SH350i, gwarantują kierowcom dobry styl, przyjemność z jazdy i bezproblemową eksploatację, ponieważ wciąż ewoluują zgodnie z potrzebami i pragnieniami klientów.
 
SH350i na rok 2023 będzie dostępny w trzech nowych kolorach: Crescent Blue Metallic, Matt Lucent Silver Metallic i Matt Coal Black Metallic, które znajdą się w palecie lakierów obok Matt Ruthenium Silver Metallic, Pearl Cool White oraz Black.
 
SH125i i SH150i również zyskują nowe kolory - do klasycznego Nightstar Black dołączają Pearl Falcon Gray, Matt Pearl Cool White i Matt Pacific Blue. Dwie nowe, bardziej sportowe opcje kolorystyczne, Coal Black i Hyper Red, występują w specyfikacji z czarnymi kołami, inną plakietką SH na przedniej owiewce i dużym logo SH na bocznym panelu stopnia podłogowego.
 
W 2021 roku SH125i był najpopularniejszym w Europie modelem codziennego użytku – ponad 20 000 klientów wybrało klasyczny skuter Hondy z dużymi kołami i płaską podłogą. W tym roku SH125i zajmuje drugie miejsce w europejskim rankingu sprzedaży, tuż za modelem PCX125, w którym połączenie zwinności, codziennego komfortu, praktycznych schowków i walorów silnika Smart Power Plus przekonało rekordową liczbę kupujących i to on stał się faworytem Europejczyków. W ofercie Hondy miejsce obok PCX125 zajmuje Vision 110, który nadal reprezentuje wyjątkową wartość dla europejskiego klienta korzystającego z jednośladu podczas codziennych dojazdów do pracy. Pojazd przekonuje wysoką jakością wykonania, wskaźnikami LCD, wygodną obsługą Smart Key oraz miejską zwinnością.
 
Zarówno PCX125, jak i Vision 110 na rok modelowy 2023 zyskują dwa nowe, nowoczesne kolory: Pearl Jupiter Gray i Matt Suit Blue Metallic, które dołączają do Pearl Jasmine White i Matt Galaxy Black Metallic.
 
Po otrzymaniu nowego, 4 zaworowego silnika i poważnej modernizacji przedniego zawieszenia w wersji na rok 2021, najmniejszy z rodziny Neo Sports Café, model CB125R na rok 2023,  otrzymuje ciemniejszą stylistykę. Wszystkie cztery opcje kolorystyczne: Matt Gunpowder Black, Matt Crypton Silver Metallic, Candy Chromosphere Red i Matt Jeans Blue Metallic są teraz wzbogacone o czarne dolne owiewki i osłony.
 
W 2022 roku ponad 54 000 klientów wybrało motocykle z rodziny SH oraz modele CB125R, PCX125 i Vision 110 jako własny środek do codziennych dojazdów.


Źródło: Honda, Mototarget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.