Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

System sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control dostępny dla smartfonów z systemem iOS 
2022-12-19
System sterowania głosowego H

Honda Motor Europe informuje, że system sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control jest już dostępny w Europie dla użytkowników urządzeń z systemem iOS oraz Android.


Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Honda RoadSync na urządzeniach z systemem iOS14 (i nowszymi), rozwiązanie Honda Smartphone Voice Control umożliwia klientom Hondy dostęp do ich ulubionych funkcji. System, wcześniej kompatybilny tylko z urządzeniami z Androidem, obecnie pozwala również użytkownikom iPhone’ów na korzystanie w podróży z ulubionych aplikacji, odbierania połączeń i informacji tekstowych, nawigacji, pogody oraz muzyki.
 
Klienci w całej Europie mogą pobrać bezpłatną aplikację Honda Roadsync ze sklepów AppStore i Play Store. System sterowania głosowego HSVC jest dostępny jako standardowe wyposażenie zarówno w nowych modelach – CB750 Hornet i XL750 Transalp, jak i CB1000R, X-ADV, ADV350, Forza 750 oraz Forza 350.
 
Wszystkie funkcje aplikacji są obsługiwane poprzez kombinację poleceń głosowych i 4-kierunkowego przełącznika umieszczonego po lewej stronie kierownicy. Pozwala to kierowcy bezpiecznie schować smartfon do kieszeni i pozostać w pełnej łączności ze światem.
 
Szczegółowe informacje na temat systemu sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control i aplikacji Honda RoadSync można znaleźć tutaj: System głosowego sterowania smartfonem – Użytkownicy – Motocykle – Honda
 
*Informacja dotyczy krajów: Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Austria, Belgia, Czechy, Węgry, Lichtenstein, Luksemburg,Holandia, Polska, Portugalia, Słowacja i Szwajcaria.


Źródło: Honda, Mototarget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.