Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Zapamiętaj datę: światowa premiera online modelu Audi activesphere concept 
2023-01-23
Zapamiętaj datę: światowa p

Już 26 stycznia o godz. 19.00, Audi zaprezentuje kolejny, a zarazem ostatni model koncepcyjny rodziny Sphere: Audi activesphere concept. W ten sposób marka z czterema pierścieniami w logo zamyka cykl prezentacji swojej wizji progresywnej luksusowej mobilności przyszłości, pokazując jednocześnie, jak wyglądać będzie przyszłość stylistyki Audi Design. Audi activesphere concept jest samochodem stworzonym z myślą o ludziach prowadzących aktywny styl życia i charakteryzującym się ogromną elastycznością - zarówno na zwykłej drodze, jak i w terenie.


Idealny towarzysz ambitnych przygód. Audi activesphere concept daje kierowcom maksimum swobody. Jego użytkownicy cieszyć się mogą uprawianiem różnych form aktywności: sportów wodnych, narciarstwa, golfa czy wymagającą jazdą w górach - wszystko to z samochodem, który może zabrać Cię wszędzie. 
 
Activesphere concept zostanie zaprezentowany wirtualnie, podczas cyfrowego wydarzenia „Celebration of Progress”, które rozpocznie się 26 stycznia 2023 roku o godzinie 19:00 CET. Podczas niego, szef marki Audi Henrik Wenders i szef Audi Design Marc Lichte wyjaśnią, jak przyszłe modele Audi staną się osobistymi towarzyszami podróży i doświadczeń. Senior Design Director Gael Buzyn z bliska zaprezentuje najnowszego członka rewolucyjnej rodziny samochodów koncepcyjnych Sphere, a Sid Odedra, Head of UI/UX Design, omówi, jak spersonalizowana koncepcja obsługi i nowatorski cyfrowy ekosystem zoptymalizują aktywny styl życia kierowców. 
 

Koncepcyjny model acivesphere zwieńczeniem kwartetu pojazdów rodziny Sphere 

Audi activesphere concept to czwarty model z rodziny pojazdów koncepcyjnych, których prezentacje Audi sukcesywnie prowadziło od sierpnia 2021 roku. Wszystkie bazują na tym samym elektrycznym układzie napędowym, a prace koncepcyjne nad nimi systematycznie zmierzają w kierunku umożliwienia im autonomicznej jazdy. Na podstawie tego technicznego schematu rodzą się zupełnie nowe projekty, zwłaszcza w zakresie aranżacji i wyposażenia wnętrza, możliwości produktywnego wykorzystania czasu przez pasażerów lub po prostu rozkoszowania się jazdą. Samochody koncepcyjne rodziny Sphere ilustrują wizję Audi dotyczącą przyszłości mobilności klasy premium. 
 

Dla dziennikarzy: 

Światowa premiera modelu transmitowana będzie dla mediów na Audi MediaTV. Natomiast po zakończeniu transmisji, na Audi MediaCenter znaleźć będzie można komplet materiałów dotyczących tego samochodu. 
 
“Celebration of Progress” będzie w całości transmitowany na: 
- progress.audi 
- kanale YouTube Audi 
- Witrynie AUDI AG na LinkedIn


Źródło: Audi, Mototarget

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.