Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Rolls-Royce szyty na miarę  
2010-09-23
Rolls-Royce szyty na miarę

Rolls-Royce na najbliższych targach w Paryżu pokaże specjalne modele, mające zachęcić klientów szukających indywidualnego stylu i wykończenia.


Marka Rolls-Royce funkcjonuje na bardzo specyficznym rynku. Tu nie wystarczy tylko i wyłącznie zbudować dobry samochód, ale również trzeba dostosować go do potrzeb klienta. Biorąc pod uwagę ceny Phantoma, czy Ghosta to nawet najdziwniejsze zachcianki nie powinny być źródłem zdziwienia. Rolls-Royce postanowił pokazać, że jest gotowy na spełnianie specjalnych życzeń.

Wśród 5 pojazdów, które zostaną zaprezentowane, pojawi się m.in perłowo-biały Drophead coupe z czerwonym wnętrze oraz przedłużona wersja Phantoma w kolorze Gunmental Metallic z jasnym skórzanym wykończeniem. Samochody będą też posiadały detale o wyjątkowej jakości m.in wstawki perłowe, specjalnie haftowane monogramy i srebrne wstawki na progach.

Więcej dowiemy się po dokładnych oględzinach w Paryżu, już za kilka dni.


Źródło: motorauthority.com, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.