Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Mitsubishi wysoko w rankingach ADAC 
2011-05-31
Mitsubishi wysoko w rankingach

Właściciele samochodów Mitsubishi są niezwykle zadowoleni ze swoich pojazdów i usług oferowanych przez autoryzowane placówki dealerskie spod znaku Trzech Diamentów.


Według najnowszych wyników badań poziomu satysfakcji klientów marek samochodowych, przeprowadzanych przez ADAC AutoMarxX marka Mitsubishi otrzymała 1,5 punktu. To drugi najlepszy wynik w klasyfikacji.

Dla celów obecnego badania ADAC poprosiło ponad 40 000 czytelników swojego magazynu członkowskiego "Motorwelt" o ocenę swoich samochodów i poziomu serwisu.
 
Dziewiąta pozycja Mitsubishi Motors w rankingu najsilniejszych marek na rynku jest także bardzo wysoka. Plasując się na 9 miejscu firma Mitsubishi po raz pierwszy znalazła się w pierwszej dziesiątce 33 najważniejszych marek samochodowych w Niemczech.

Ta ogólna klasyfikacja została stworzona na bazie rezultatów badań i analiz wizerunku marki, jej siły rynkowej, poziomu satysfakcji klienta, awaryjności, przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

Colt trzeci w rankingu awaryjności ADAC 2010

W opublikowanym niedawno raporcie awaryjności automobilklubu ADAC, który powstał na podstawie 500 000 zgłoszeń kierowanych przez właścicieli aut, które uległy awarii na trasie, Mitsubishi Colt okazał się trzecim najbardziej niezawodnym pojazdem w kategorii małych aut. Łącznie w tej klasie sklasyfikowano 23 samochody w wieku od 1 do 6 lat.

Colt 1.1 LPG, ASX 1.6 2WD i Outlander 2.0 2WD wśród najtańszych aut w utrzymaniu

W stworzonej przez ADAC klasyfikacji samochodów najtańszych w utrzymaniu Mitsubishi Colt 1.1 LPG znalazł się na drugim miejscu klasie B wyprzedzając  między innymi Toyotę Yaris, Suzuki Swift, VW Polo, Skodę Fabię, Seata Ibiza, Peugeot 206 i Nissana Micra.

W klasie średniej Mitsubishi ASX 1.6 2WD uplasował się na 5 miejscu przed Nissanem Qashqai, VW Passatem, Toyotą Avensis i Kią Sportage.

Zgodnie z rankingiem ADAC Mitsubishi Outlander 2.0 2WD okazał się drugim w kolejności najtańszym w utrzymaniu pojazdem w klasie wyższej średniej wyprzedzając między innymi takie modele, jak Subaru Legacy i Outback, Volvo V70 czy Kia Sorento. Źródło: MMC Car Polska

Zaloguj się aby skomentować