Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Nowa stacja serwisowa Mitsubishi w Tarnowie 
2011-08-31
Nowa stacja serwisowa Mitsubis

W Tarnowie otwarto właśnie nową, autoryzowaną stację serwisową Mitsubishi Motors. Sieć dilerów Mitsubishi systematycznie się rozwija - to już trzecia nowa placówka tej marki w przeciągu ostatnich 4 miesięcy i 2 druga stacja serwisowa.


Nowa stacja o nazwie P.U.H Auto-Complex Zdzisław Czerwiński to firma z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

W obiekcie, zlokalizowanym przy głównej arterii komunikacyjnej na trasie Brzesko-Tarnów w miejscowości Łukanowice 227, mieści się nowoczesny serwis mechaniczny z 7 stanowiskami, stacja kontroli pojazdów oraz myjnia samochodowa.

Nowa placówka spod znaku Trzech Diamentów dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej.

Auto-Complex oferuje pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, usługi blacharskie i lakiernicze, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników. Firma współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Zgodnie ze standardami firmy Mitsubishi Motors stacja Auto-Complex dysponuje samochodem zastępczym dla klientów.

Firma Auto-Complex (32-830 - Łukanowice 227, Wojnicz) jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, a w soboty w godzinach 9.00-14.00. Termin wizyty, klienci mogą ustalić telefonicznie dzwoniąc pod nr telefonu 014 – 65 66 000.

Sieć autoryzowanych stacji Mitsubishi Motors w Polsce ulega systematycznej modernizacji. Obecnie składa się ona z  40 przedstawicielstw handlowych i 44 punkty serwisowych, na terenie całego kraju. Łącznie pracuje w tych placówkach około 1100 osób odpowiedzialnych za kontakt z klientem oraz zapewniających mu pomoc serwisową.Źródło: MMC Car Polska

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze