Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Gallardo Ski-Transporter  
2011-11-04
Gallardo Ski-Transporter

Jon Olsson to utalentowany narciarz specjalizujący się w podniebnych ewolucjach i szalonych zjazdach. Ktoś taki nie transportuje nart w samochodzie kombi. Dlatego posiada specjalnie zmodyfikowane Gallardo Ski Transporter.


Biografia Olssona obfituje w liczne szalone wyczyny. Jak można się domyślać garaż zwariowanego narciarza uzależnionego od adrenaliny jest równie emocjonujący jak jego występy. Przed kolejnym sezonem Olsson poszukiwał zastępstwa dla swojego Nissana GT-R, a wybór padł na Aventadora. Niestety czas realizacji zamówienia okazał za długi, w rezultacie sportowiec zdecydował się na tuningowaną wersję Gallardo LP-560-4.

Samochód otrzymał naklejki nawiązujące do zimowego moro, a także nieco zmodyfikowany przód nawiązujący do odmiany GT3. Nad tylną pokrywą pojawił się bagażnik na narty, który w pełni usprawiedliwia nazwę Gallardo „Ski Transporter”. Bagażnik został skonstruowany tak, iż wytrzymuje prędkość ponad 250 km/h.

„Ski Transporter” z miejsca kradnie spojrzenia i zapewne doskonale wpisze się w klimat luksusowych, zimowych kurortów.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o bogatym życiu Jona Olssona i jego samochodzie, zapraszamy na jego stronę.Źródło: motorauthority.com, informacja Mototaret.pl

Zaloguj się aby skomentować