Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

BMW ConnectedDrive - kolejny kamień milowy łączności mobilnej 
2012-08-10
BMW ConnectedDrive - kolejny k

BMW ConnectedDrive to od wielu lat wzorzec systemów łączności w branży samochodowej, a jego twórcy zdobyli sobie uznanie umiejętnością patrzenia daleko w przyszłość i tworzenia rozwiązań przynoszących maksimum korzyści użytkownikom.


Przedstawiając nowe funkcje systemu nie sposób nie zauważyć, że są one kolejnym kamieniem milowym na pełnej sukcesów drodze rozwojowej BMW ConnectedDrive, pokazując wyraźnie, że BMW nie zamierza rezygnować z pozycji lidera i najskuteczniejszego promotora innowacji technicznych w tej dziedzinie.

- Nowa generacja systemu nawigacyjnego BMW Professional jest potężniejsza i efektywniejsza niż kiedykolwiek, dysponując mapami i grafiką 3D, z usprawnioną koncepcją wyświetlania i sterowania, a także dysponując nowymi funkcjami nawigacyjnymi, biurowymi i multimedialnymi.

- Funkcja dyktowania z pełnym rozpoznawaniem mowy: po raz pierwszy kierowca ma możliwość tworzenia krótkich tekstów do użycia w wiadomościach SMS i mailach, wypowiadając ich tekst w czasie prowadzenia samochodu. Nowa funkcja umożliwia podzielenie się na gorąco nowym pomysłem zza kierownicy natychmiast, gdy pojawi się on w głowie kierowcy i zanim zostanie zapomniany, co jak wiadomo, nie należy w takich sytuacjach do rzadkości.

- Sterownik dotykowy BMW iDrive Touch Controller: po dodaniu wielofunkcyjnego touchpada, kierowca może nie tylko pisać na nim litery palcem, ale także w analogiczny sposób korzystać z map i stron internetowych, na przykład powiększając widoki.

- Nowy produkt: BMW LTE Car Hotspot wprowadza użytkowników do krainy mobilnego internetu nowej generacji. W ten sposób BMW Group będzie nie tylko pierwszą firmą oferującą możliwość dostępu do szybkiego internetu w samochodzie, ale też firmą wyposażającą wszystkie samochody BMW w możliwość takiego dostępu.

- Integracja innych aplikacji dla smartfonów: narzędzie programistyczne BMW Group Software Development Kit (SDK) wspomaga prace nad integracją aplikacji pochodzących z innych firm zgodnie z logiką samochodowego systemu sterowania i wyświetlania informacji, by umożliwić użytkownikom korzystanie z ulubionych aplikacji również w samochodzie.

 

Szczegółowe informacje na tem temat w zakładce MEDIA (dla zalogowanych)Źródło: BMW, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować