Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Nowy salon Peugeot WiW w Opolu 
2014-01-31
Nowy salon Peugeot WiW w Opolu

W środę 29 stycznia uroczyście otwarto całkowicie nowy salon spółki WiW Peugeot w Opolu. Wyjątkowego charakteru ceremonii nadała polska premiera najmocniejszego w historii Peugeot modelu – RCZ R, który właśnie trafił do sprzedaży.


Autoryzowany salon WiW Peugeot otwarty został przy ulicy Armii Krajowej 8 w Opolu. Nowy obiekt wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot, spełnia wszystkie standardy BlueBox, według których marka buduje obiekty na świecie. Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon sprzedaży samochodów nowych o powierzchni 610 m2, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych. Do dyspozycji klientów jest także stacja kontroli pojazdów.

 

W oficjalnej inauguracji udział wzięli, Marszałek Województwa Opolskiego - Andrzej Buła, Prezydent Miasta Opola - Ryszard Zembaczyński oraz Dyrektor Generalny Peugeot Polska - Sophie Passard i Dyrektor Generalny Banku PSA Cezary Wachowski.

 

Ceremonia otwarcia uświetniona została polską premierą, Peugeot RCZ R – najmocniejszego w historii modelu marki. Model RCZ R jest wyposażony w nową, benzynową turbodoładowaną jednostkę napędową 1.6 THP, z wtryskiem bezpośrednim. Silnik maksymalną moc 199 kW (270 KM) przy 6000 obr./min., a jego maksymalny moment wynosi 330 Nm w zakresie prędkości obrotowej od 1900 obr./min. do 5500 obr./min. W opolskim salonie zaprezentowano jeden z czterech dostępnych lakierów RCZ R - Czerwony Erythrée z czarnym matowym dachem z włókien węglowych.

 

Po oficjalnym przecięciu wstęgi wraz z Prezesem Grupy kapitałowej Sindbad, Ryszardem Wójcikiem, Prezes Zarządu WiW Opole, Janusz Wysocki powiedział:

 

„Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym. Miejsce, w którym powstał właśnie nowy salon Peugeot w Opolu, od wielu lat kojarzy się mieszkańcom Opola z motoryzacją. Naszym klientom wydaliśmy już ponad 5000 samochodów. Bardzo się cieszę, że kolejnym etapem rozwoju firmy jest podpisanie umowy o współpracy z marką Peugeot. W kontekście biznesowym, wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z marką Peugeot duże nadzieje”.

 

Nowy opolski salon oferuje sprzedaż wszystkich modeli produkowanych przez Peugeot - osobowych i użytkowych. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 18.00, natomiast w soboty od 9.00 do 14.00.Źródło: Peugeot, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować