Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Zofia Klepacka odebrała kluczyki od Volkswagena Californii 
2014-09-08
Zofia Klepacka odebrała klucz

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X otrzymała w sobotę kluczyki do Volkswagena Californii z rąk dyrektora marki - Piotra Łakomego.


Przekazanie samochodu odbyło się podczas Halowego Pucharu Świata w Windsurfingu rozgrywanego na Stadionie Narodowym w Warszawie. Partnerem wspierającym zawodów była marka Volkswagen Samochody Użytkowe.

 

Sukcesy w sporcie wymagają wielu treningów. Volkswagen California pozwoli Zofii Klepackiej na bezpieczne i przyjemne dotarcie na wodne akweny, na których zawodniczka będzie przygotowywać się do startów i na których odbywają się zawody. California Beach nie tylko nadaje się na długie wyjazdy, ale także znakomicie sprawdzi się również podczas wykonywania codziennych zadań, tak jak robi to Multivan. To prawdziwie wszechstronny pojazd, stworzony dla wymagających osób, uprawiających sporty na wolnym powietrzu i potrzebujących przestronnego vana ze zintegrowanymi miejscami do spania. Mając w standardowym wyposażeniu podnoszony dach oraz bogato wyposażone wnętrze ten Volkswagen pozwala na dużą dozę niezależności podczas wyjazdów.

W ramach współpracy z marką Zofia Klepacka będzie miała samochód do swojej dyspozycji aż do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

„Jest mi ogromnie miło, że mogę przekazać kluczyki do Volkswagena Californii Zofii Klepackiej. Nasza współpraca rozpoczęła się dokładnie rok temu. Od tego momentu Zofia jest bogatsza o kilka nowych tytułów mistrzowskich i co ważne o kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, które pokonała samodzielnie za kierownicą jej pierwszego samochodu, Volkswagena Caravelle. Dla nas to ogromny powód do dumy, że sportowiec tej klasy wybrał nasze samochody do bezpiecznego podróżowania po Polsce i całej Europie. Liczymy, że California dostarczy Zofii nowych wrażeń i spełni jej wszystkie oczekiwania. Trzymamy kciuki za występ na najbliższych mistrzostwach świata w Santander i życzymy oczywiście złotego medalu!” – powiedział Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Przekazanie samochodu odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Halowego Pucharu Świata w Windsurfingu. Zawody były częścią prestiżowego cyklu PWA World Tour. Na płycie stadionu powstał gigantyczny basen o długości 90 m i szerokości 33 m. Wypełnianie go trzema tysiącami metrów sześciennych wody trwało ponad dwa dni. Po jednej ze stron zbiornika ustawiono ponad 30 olbrzymich wiatraków. Wytworzyły one sztuczny wiatr wiejący z prędkością bliską 70 km/h, który pozwolił windsurferom rozpędzać się i walczyć o medale w trzech konkurencjach: wave & jump, slalom i freestyle. Partnerem zawodów była marka Volkswagen Samochody Użytkowe.

Zofia Klepacka (ur. 26 kwietnia 1986 r. w Warszawie) jest reprezentantką Polski w windsurfingu, brązową medalistką XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie (2012), mistrzynią (2007) i dwukrotną wicemistrzynią świata (2011, 2012) w olimpijskiej klasie RS:X. W ramach współpracy z marką, Zofia Klepacka użytkuje specjalnie dla niej przygotowanego Volkswagena T5, który gwarantuje niezawodne dotarcie na tory regatowe w wielu krajach. W tym roku wspólnie cieszyliśmy się z kolejnego sukcesu zawodniczki, która zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy u wybrzeży Turcji.

Volkswagen Samochody Użytkowe to marka premium w segmencie lekkich samochodów dostawczych, należąca do niemieckiego koncernu Volkswagen AG. Niezmiennie od ponad 60 lat produkty Volkswagen Samochody Użytkowe charakteryzują się niezawodnością, innowacyjnością i najwyższą jakością. W swoim portfolio marka posiada cztery główne modele: Caddy, Transporter, Amarok i Crafter. Niezwykle wytrzymałe, praktyczne, oferujące wyjątkowo dużą liczbę wariantów specjalistycznych zabudów, sprawdzają się praktycznie w każdej branży.Źródło: Volkswagen, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować