Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Porsche w Paryżu: światowa premiera Cayenne S E-Hybrid 
2014-10-01
Porsche w Paryżu: światowa p

Podczas targów w Paryżu odbędzie się światowy debiut Porsche Cayenne S E-Hybrid. To pierwszy hybrydowy SUV premium z możliwością ładowania akumulatorów z gniazdka (plug-in).


Za sprawą technologii napędu hybrydowego typu plug-in Cayenne S E-Hybrid zużywa średnio zaledwie 3,4 l/100 km, co odpowiada emisji dwutlenku węgla na poziomie 79 g/km. To znakomite wyniki, zwłaszcza w przypadku auta z napędem na wszystkie koła.

 

Obok Cayenne S E-Hybrid na paryskim stoisku Porsche pojawią się pozostałe wersje odnowionego Cayenne: Diesel, S Diesel, S oraz topowe Turbo. Model wyróżnia się teraz bardziej wyrazistą stylizacją i precyzyjniejszym prowadzeniem, wydajniejszymi układami napędowymi oraz bogatszym wyposażeniem standardowym.

 

Samochody Porsche z zaawansowanym napędem plug-in zostały pozytywnie przyjęte przez klientów: w ciągu pierwszych 8 miesięcy br. na całym świecie dostarczono 16 698 egzemplarzy modelu Panamera, w tym 1513 sztuk odmiany S E-Hybrid, co daje jej 9-proc. udział w sprzedaży.Źródło: Porsche, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.