Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Honda MSX125 w wersji 2016 
2016-02-18
Honda MSX125 w wersji 2016

Honda Motor Europe ma zaszczyt zaprezentowad całkowicie nową sylwetkę „małego, ulicznego wojownika”, popularnego modelu MSX125.


Model MSX125 kontynuuje długą tradycję Hondy w tworzeniu zabawnych, małych i atrakcyjnych motocykli, która rozpoczęła się wraz z wypuszczeniem na rynek oryginalnego modelu Money w 1963 roku, a następnie była kontynuowana poprzez modele Dax oraz Ape.


Od chwili wypuszczenia na rynek w 1963 roku, model MSX 125 uzyskał ogólnoświatową popularnośd, która potwierdziła dotychczasowa sprzedaż na poziomie 300 tysięcy egzemplarzy. Jego niezwykle ekonomiczny silnik chłodzony powietrzem o pojemności 125 cm3, ekscentryczny wygląd oraz poręczne prowadzenie przyciągnęły posiadaczy prawa jazdy kategorii A1 , szukających ekonomicznego środka transportu kierowców dojeżdżających do miasta, właścicieli pojazdów campingowych i innych kierowców, którzy na motocyklu jeżdżą w celach rekreacyjnych. Zyskał także dodatkową popularnośd jako doskonały motocykl rozbiegowy dla zespołów wyścigowych.


Na sezon 2016 gruntownie przeprojektowano aktualną wersję MSX125, nadając mu ostrzejszą sylwetkę i znacznie więcej charakteru „małego, ulicznego wojownika”. Nowy bak paliwa i panele boczne są doskonale zintegrowane aby stworzyd wrażenie jeszcze ostrzejszych krawędzi co sprawia, że motocykl wydaje się jeszcze bardziej unikalny. Na nowo rozmieszczono także reflektory wykonane w technologii LED – rozwiązanie to sprawia, że maszyna wydaje się jeszcze nowocześniejsza. Kompaktowych rozmiarów uniesiony do góry tył motocykla również wyposażono w reflektor wykonany w technologii LED. Podwyższono także siedzenie kierowcy , a także dodano krótki, podwieszony wydech, który również zmienia całościową sylwetkę pojazdu.


Zabawny, łatwy w prowadzeniu, łatwy do skonfigurowania, a teraz także znacznie bardziej charakterystyczny – zmodernizowany MSX 125 będzie dostępny u dealerów Hondy w całej Europie od wiosny 2016.


 Źródło: Honda, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze