Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Premiery Mitsubishi w Poznaniu 
2016-03-18
Premiery Mitsubishi w Poznaniu

Polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje w Poznaniu wyjątkowy eksponat – Mitsubishi eX Concept, który miał swoją premierę podczas wystawy Geneva Motor Show 2016.


Polska to pierwszy kraj europejski, który zaprezentuje ten model przybywający do Poznania prosto z Genewy. W Poznaniu zadebiutuje także pełna gama piątej generacji pickupa Mitsubishi L200 oraz Mitsubishi Outlander PHEV 2016. Firma spod znaku Trzech Diamentów specjalnie na poznańską wystawę przygotowało 2 wyjątkowe wersje tych dwóch debiutujących modeli. Honorowymi gośćmi firmy Mitsubishi Motors będą Anna Cieślak - ambasadorka modelu Mitsubishi ASX i Maciej Stuhr - ambasador modelu Mitsubishi Outlander PHEV.

Mitsubishi eX Concept prosto z Genewy
Mitsubishi eX Concept, czyli najnowsze dzieło inżynierów Mitsubishi Motors, które zachwyciło media i gości salonu motoryzacyjnego w Genewie, zostanie teraz zaprezentowane polskiej publiczności. Koncepcyjne Mitsubishi Ex Concept to wizja kompaktowego SUV-a z elektrycznym układem napędowym nowej generacji, zapewniającym zasięg 400 km, świetne przyspieszenie i cichą pracę. Zastosowanie dwusilnikowego układu napędowego Twin Motor 4WD i zintegrowanego systemu kontroli jazdy S-AWC pozwoliło uzyskać bardzo precyzyjne prowadzenie samochodu przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej stabilności. W modelu tym zastosowano technologię automatycznej jazdy, która łączy systemy łączności mobilnej w samochodzie z zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie aktywnego bezpieczeństwa. Wszystko to gwarantuje możliwość pracy w trybie częściowo autonomicznym na drogach ekspresowych, jak również pozwala zaparkować auto w sposób automatyczny.

Cieślak i Stuhr w świecie motoryzacji
Gośćmi specjalnymi firmy Mitsubishi Motors będą Anna Cieślak - ambasadorka modelu Mitsubishi ASX i Maciej Stuhr - ambasador modelu Mitsubishi Outlander PHEV.  Obdarzeni wyjątkowym poczuciem humoru aktorzy, którzy szykują na Poznań nietypową niespodziankę, będą rozmawiać z mediami podczas dnia prasowego i wezmą udział w konferencji prasowej, która odbędzie się 31 marca o godzinie 11.30.

Debiut pełnej gamy Mitsubishi L200 na polskim rynku
Poznańska wystawa to także miejsce polskiego debiutu pełnej gamy nowego modelu pickupa Mitsubishi L200. L200 piątej serii to całkowicie nowa konstrukcja i prekursor nowej generacji pickupów. Konstruktorom udało się stworzyć nieosiągalną dotąd kombinację – nowe Mitsubishi L200 to pierwszy na rynku pojazd do ciężkiej pracy w terenie, który oferuje komfort i własności jezdne samochodu osobowego.
 
Mitsubishi L200 Monster
Obok debiutującego pickupa L200 z seryjnej produkcji, na stoisku Mitsubishi Motors będzie można także podziwiać specjalną wersję o nazwie Mitsubishi L200 Monster. Projekt stworzono we współpracy z prawdziwym ekspertem off-roadu, pilotem i kierowcą rajdowym  Rafałem Martonem, który kilkunastokrotnie startował w rajdzie Dakar, między innymi jako pilot Adama Małysza. Przygotowany z myślą o jeździe w trudnym terenie samochód w nietypowych, żółto-czarnych barwach wyposażono dodatkowo w pakiet akcesoriów do jazdy terenowej. W jego skład wchodzi zestaw sprężyn i amortyzatorów, który podnosi zawieszenie auta o 4 cm, wyciągarka Superwinch Tiger Shark 9500 z liną syntetyczną i ślizgiem oraz płytą montażową, komplet stalowych, 5-milimetrowych osłon silnika, skrzyni biegów i reduktora, aluminiowe, 17-calowe obręcze kół z oponami typu MT oraz reflektory dalekosiężne w technologii LED.
 
Mitsubishi Outlander PHEV 2016 w rajdowych barwach
Firma Mitsubishi Motors pokaże też w Poznaniu najnowsze wcielenie modelu Mitsubishi Outlander PHEV – pierwszego na świecie hybrydowego SUV-a z elektrycznym napędem na 4 koła. Prezentowany na stoisku model nawiązuje wyglądem do rajdowego Mitsubishi Outlandera PHEV, który z sukcesami startuje w najtrudniejszych terenowych rajdach, takich, jak Asia Cross Country rally, Australasia Safari czy Baja Portalegre 500. Źródło: Mitsubishi, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze