Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....]

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/08/14 06:55 #28694

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
MOTO-CAR P.H.U. napisał:
DRODZY CZYTELNICY I UŻYTKOWNICY TUTEJSZEGO FORUM
Czytyjąc powyższy post od ADMINISTRATORA strony można wywnioskować można jedno:
Możecie na tutejszym forum pisać wszystko co wam slina na język przyniesie o pojazdach sprzedawany/oferowanych przez sprzedawców na terenie naszego kraju - bez jakichkolwiek konsekwencji, oczywiście ne obrażając ich, nie ważne czy jest to prawda czy kłamstwo zachęcam piszcie co chcecie i co kolwiek wiecie - !!!POWTARZAM NIE MA ZNACZENIA!!!
czy to jest prawda czy kłamstwo, jeśli macie ochotę piszcie albowiem wolność słowa i konstytucja R.P. wam to gwarantuje !!!
:woohoo:

WSPANIEŁE FORUM :laugh: - tak trzymać.
Pozdrawiam serdecznie.
A resztę drodzy czytelnicy i użytkownicy dopowiedzcie już sobie sami ...
:laugh:

Najwyraźniej nie zna Pan znaczenie słowa "Forum Dyskusyjne" - oto definicja:
pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

Tak! Można pisać co się chce o ile jest na temat związany z forum - od tego ono jest - my jedynie udostępniamy miejsce do swobodnej wypowiedzi dla użytkowników i pilnujemy, aby te wypowiedzi były zgodne z Regulaminem serwisu oraz jego tematyką. Nie zajmujemy się rozstrzyganiem kto ma, a kto nie ma racji bo forum jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą się wypowiedzieć. Sam Pan wziął udział w dyskusji podając swoje racje i na tym właśnie polega wolność wypowiedzi. Nie może Pan na nas wymuszać wprowadzania Cenzury bo to akurat jest niezgodne z prawem. Każdy człowiek ma prawo wyrazić swoją opinię publicznie na temat każdej firmy i osoby, tym samym biorąc odpowiedzialność za swoje słowa, ale ma do tego pełne prawo.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/08/31 11:48 #29487

  • Budyń
  • Budyń Avatar
MOTO-CAR P.H.U. napisał:
Witam Państwa i wszystkich użytkowników i czytających forum
Na wstępie, chciałbym zaznaczyć iż użytkownik forum opisujący nasz pojazd pisząc na forum te oszczerstwa nie napisał i nie zamieścił skanów dokumentów przeglądu przed sprzedażowego wykonanego przy jego udziale i na jego życzenie w ASO Ford Sosnowiec.
Na forum nie napisał także iż był w serwisie ASO Ford w Sosnowcu z owym pojazdem i nie napisał także że nie otrzymał ani jednej negatywnej wypowiedzi na temat pojazdu. Poproście go drodzy użytkownicy o skany dokumentów z ASO Ford z opinią na temat pojazdu, niech je zamiści na forum. Kto nie wierzy że był wykonywany przegląd w ASO Ford Sosnowiec z udziałęm tego pojazdu – proszę dzwonić do serwisu i podać nr VIN pojazdu wskazany przez użytkownika opisującego pojazd.
Każdy z Państwa może wykonać tel. do ASO Ford Sosnowiec w celu potwierdzenia że to co napisałem jest prawdą udzielą Państwu informacji czy to jest prawda czy fałsz.
W 100% z pełną odpowiedzialnością to co ten Pan wypisuje na forum, śmiem twierdzić jest celowym zagraniem naszej konkurencji a nawet jestem już prawie tego pewien.
Ten Pan za udostępnianie danych osobach naszej Firmy i wypisywanie oszczerstw na temat naszej Firmy i naszych pojazdów zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej gwarantuje to Państwu
Wracając do sprawy i to chciałbym zaznaczyć. Dla wiadomości wszystkich użytkowników - każdy klient ma prawo udać się do autoryzowanej stacji obsługi ASO z naszym pojazdem do czego zresztą zawsze nasza Firma swoich klientów namawia aby to robili i się udawali do ASO w celu weryfikacji i sprawdzenia pojazdu.
Ten Pan który wypisuje te bzdury na temat tego pojazdu opisując go w taki sposób jak go opisuje kłamie i łże.
– Pamiętamy dobrze wizytę tego Pana w ASO Ford w Sosnowcu z naszym pojazdem który to wypowiedział się jak najbardziej pozytywnie na temat naszego pojazdu, owszem
co do elementów karoserii pojazdu poinformowaliśmy klienta jak i to zresztą uczynił to ASO FORD że: prawy przedni błotnik jak i tylne wzmocnienie pod zderzakiem pojazdu było malowane ale zaznaczam!!! nie były wykonywane żadne naprawy blacharskie na tych elementach. Elementy w/w były owszem malowane ponieważ elementy posiadały uszkodzenia lakieru i zostały pomalowane dla poprawienia ich wyglądu i zabezpieczenia przed korozją.
Co do kwestii cytuje: „tzw. zarzyganego silnika olejem” to nie przypominam sobie od dobrych paru lat abyśmy jakikolwiek pojazd sprzedawali/oferowali naszemu klientowi w takim stanie jak ten Pan opisuje. Skoro silnik był wymyty od góry to co by nam szkodziło wymyć go od dołu.
Silnik z relacji ASO Ford był wstanie idealnym, owszem dla estetyki i poprawienia jego wyglądu zawsze myjemy w naszych pojazd silniki ale to nie jest ujma dla pojazdu.
Stan oleju i jego poziom to jakiś absurd który opisuje ten Pan. Dla ASO Ford stan był odpowiedni i prawdziwy. A Pan widać zna się lepiej jak ASO Ford.
Żadnych wycieków i cytuje zarzygać silnika pojazd nie posiadał (jedyne co zarzygane widziałem i zwróciło moją uwagę to koszula z krawatem tego Pana który przyjechał do nas).
Co do wykonanych zdjęć książki serwisowej to Panu się chyba się coś pomyliło:
Ten pojazd nie posiadał książki serwisowej niech Ten zeskanuje
!!!! UWAGA !!! proszę wszystkich użytkowników i czytelników dla uwiarygodnienia tych oszczerstw co ten Pan pisze że to ta książka serwisowa dotyczy tego pojazdu której skan pieczątek zamieszcza na forum o zażądanie i upublicznienie na forum ostatniej!!! strony książki serwisowej gdzie podane są dane pojazdu i nr VIN a nie tylko jednej ze stron z pieczątkami przeglądu jakiegoś pojazdu – i zamieszczenia jej skanu dla uwiarygodnienia swoich oszczerstw opisywanych na forum

ALBOWIEM
Sprzedawany pojazd nie posiadał książki serwisowej co było powodem zresztą udania się do ASO FORD w Sosnowcu w celu sprawdzenia stanu faktycznego pojazdu przez tego Pana.
Temu Panu się coś pomyliło albo za dużo komisów odwiedził przed nami zanim kupił pojazd.

!!!!!!!Na marginesie!!!!!!!!!!
Nie jesteśmy sprzedawcami pojazdów nowych tylko używanych – nie możemy odpowiadać za sposób w jaki był eksploatowany pojazd przez poprzedniego właściciela pojazdu jak i za to ja przygotował pojazd do sprzedaży sprzedający/pośrednik nam pojazd.
ZAWSZE ZACHĘCAMY NASZYCH KLIENTÓW DO ODWIEDZIN W ASO Z NASZYM POJAZDEM W CELU UWIARYGODNIENIA STANU POJAZDU.

Nie mogę się nadziwić, że tak interesujący wątek mnie ominął! Zbyt rzadko śledzę co się dzieje z ogłoszeniami, które wrzucam.
Postaram się jednak odpowiedzieć na przynajmniej część kalumnii rzucanych w moim kierunku.
Po pierwsze - skany dokumentów z ASO Ford Sosnowiec będą. Wrzucę jak tylko je znajdę bo nie przechowuję wszystkich papierów dla potomnych. Poza tym - nie sprawdzałem tego Forda dla siebie tylko znajomego i są w jego posiadaniu.
Po drugie - po czym Pan wnosi, że nie otrzymałem ani jednej negatywnej odpowiedzi z serwisu dotyczącej omawianego pojazdu? Był Pan ze mną na hali oglądać auto na podnośniku i rozmawiał z mechanikami? Nie wydaje mi się!
Po trzecie - informowaliście mnie o naprawach lakierniczych ? To dopiero ciekawostka! Nie zarzucam wam, że naprawa blacharska podłogi bagażnika to wasza robota, bo nawet ASO twierdziło, że była wykonywana jakiś czas temu, na oryginalnych częściach i jest zrobiona bardzo dobrze. Zarówno Wy jak i ja nie mieliśmy prawa o tym wiedzieć! Co zaś się tyczy przedniego, prawego błotnika to był lakierowany niedawno a ślady lakierowania zostały na obudowie i sprężynie amortyzatora!
Po czwarte - silnik był rzeczywiście idealnie wymyty od góry i od dołu ... zapomnieliście jedynie, że serwis zdemontował plastikową osłonę pod silnikiem, której obraz był godzien rozpaczy! Cytując słowa mechanika ASO: "...W silniku jest o prawie litr oleju więcej niż przewiduje producent. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować wycieku..."
Po piąte - tekst o mojej zarzyganej koszuli i krawacie pozostawię bez komentarza, bo za podobne po prostu leje w pysk ale tego nie jestem w stanie uczynić na forum ... może kiedyś się jeszcze spotkamy!?
Po szóste - pojazd nie posiadał książki serwisowej??? To skąd ja wziąłem te zdjęcie? Wyczarowałem? Załączone przeze mnie zdjęcie ukazuje stronę z pieczątkami serwisu oferowanego przez Państwa i sprawdzanego przeze mnie S-Max'a! Można wiele bzdur napisać ale takiego jawnego walenia ściemy to ja dawno nie widziałem! Jaki miało by sens zamieszczanie wyimaginowanej książki serwisowej? Działanie konkurencji? Pan wybaczy ale nie zajmuję, nie zajmowałem i nie będę się nigdy zajmował sprzedażą samochodów używanych w komercyjnym znaczeniu tego terminu! Na forum zamieszam informację o tych samochodach, które dane mi było oglądać i sprawdzać lub tych którą jawną nieścisłość ze stanem faktycznym znalazłem za pośrednictwem typowych narzędzi dostępnych w sieci. Skoro jesteście Państwo tak pewni, że działam na zlecenie konkurencji to proszę o chociaż jeden rzeczowy argument! Wszyscy się chętnie pośmiejemy ...
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/08/31 12:12 #29488

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
Witam
Zapraszam kiedy Przyjedzie Pan do nas przywalić nam w pysk. :woohoo:
Nie możemy się tego cwaniaczku doczekac prędzej czy później cwaniaku doczekasz się że
sam dostaniesz w pysk od tych których oczerniasz a dla zainteresowanych podaje nr tel do
ciebie co nam podałeś:

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na wizyte u Pana

Jaorszyń... Marci...
Bytom Wallisa 15/3
Tel.: 6 0 6 9 0 2 7 1 6


Czekamy
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/08/31 13:01 #29489

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Primo - nie Wam a "Panu", który tak kwieciście opisał niechlujność mojego stroju :blink:
Secundo - proszę sobie powoli zacząć przyswajać art. 23 Kodeksu Cywilnego. Państwa wypowiedź została zarchiwizowana a jako, że jestem osobą cierpliwą to postaram się Państwu unaocznić co to jest naruszenie dóbr osobistych i ochrona danych osobowych w tym kraju.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/08/31 13:48 #29495

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
Prosimy zakładac nam sprawę czekamy.
Przy okazji założymy Panu jako Firma sprawe o straty moralne i zadość uczynienie wynikłe z bzdur które Pan wypisuje i opisuje szkalując naszą Firmę na forum art 448 kc oraz strat finansowych jakie Firma poniosła przez Pana bzdury wypisywane na forum. A nie będzie to mała kwota.

Pozdrawiam i zakańczam pisanie postów do Pana w tej sprawie, czekamy na pozew.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/08/31 14:13 #29497

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
Proszę się zastanowić
I przy okazji zapoznać dokładnie z art. 448 k.c. nie omieszkamy z niego skorzystać jako podmiot gospodarczy za straty moralne i zadość uczynienie o które będziemy wnioskować od Pana.
Tymi słowami zakańczam tą kwiecistą konwersacje Panem.
A jak ma Pan coś do mnie to tak jak do nas wszystkich czyli do całej Firmy
I ponawiam zaproszenie nie zapraszam tylko zapraszamy wszyscy.

Na marginesie dane personalne są szczątkowe i nie pełne a Miejscowość to : Bytom Wallisa
A jak Pan chce to możemy podać dane Pana Firmy też je znamy je można upubliczniać. 

Znam lepiej ten art. którym Pan się posługuje jak Pan proszę dokładnie poczytać go – proponuje LEXa a bardziej zachęcam do przeczytania mojego art. 448 k.c.

Pozdr. i dowidzenia
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/01 12:46 #29513

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
dla mnie temat bajeczny :) a boli ich bo kto tylko wpisze w google MOTO-CAR P.H.U. opinia

wyjdzie ten temat na pierwszy odstrzal.. ale niech sobie pisza z komisu :) tworza opinie o sobie.. a ty budyn dawaj te skany i to bedzie juz wisienka na torcie ;)
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 17:33 #29559

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Małe podsumowanie tego co miało miejsce.

Piszę ostatni post dotyczący MOTO-CAR P.H.U..
Znając życie, nie pozostanie on bez komentarza z ich strony ale jak już ktoś napisał wcześniej - żyjemy w wolnym kraju.
Postaram się o zawężenie mojej wypowiedzi do "suchych faktów". W paru kwestiach będę się jednak musiał wypowiedzieć.

13 czerwca tego roku postanowiłem sprawdzić ten samochód:


W tym celu umówiłem się z człowiekiem z MOTO-CAR P.H.U. (imienia i nazwiska nie pamiętam) w ASO Ford Szumilas w Sosnowcu.
Wraz z S-Max'em z powyższego ogłoszenia dostarczono mi dokumenty w/w, wśród których były m.in.:

- książka pojazdu,
- certyfikat homologacyjny.

Poniżej dane z certyfikatu: (po nr VIN wiać, że nie dotyczy on pojazdu, który był sprawdzany. Prawdopodobnie od innego S-Max'a ale to akurat najmniej ważny dokument)



Przeglądy wykonane przez poprzedniego właściciela:



... a poniżej ostatnia strona książki serwisowej:



Jak widać - zdjęcie pozostawia wiele do życzenia. Niestety - rozmazało się podczas robienia .. więcej z nim nie dam rady zrobić niestety. Tu oryginał:



Co jest ważnego w tych zdjęciach - VIN i niemiecki nr rejestracyjny.
ASO Szumilas nie miało wglądu w książkę serwisową (miałem ją cały czas przy sobie). Miało natomiast resztę dokumentów i oczywiście sam samochód, którego przegląd przed-sprzedażowy im zleciłem.

Poniżej faktura od nich:



Co nam się rzuca w oczy?
VIN z ostatniej strony książki serwisowej i nr rejestracyjny się pokrywają!!

MOTO-CAR P.H.U. piszą na forum:
Sprzedawany pojazd nie posiadał książki serwisowej co było powodem zresztą udania się do ASO FORD w Sosnowcu w celu sprawdzenia stanu faktycznego pojazdu przez tego Pana.

W sumie to nie mam im się co dziwić. Książka serwisowa oferowanego przez nich pojazdu była po prostu podrobiona!!!
Nie, nie mylę się. Można było mieć nadzieję, że przy takiej ilości pojazdów w ich ofercie ktoś zabrał nie ten komplet dokumentów. Niestety - ASO Szumilas nie wzięło VIN'u i nr rej. z powietrza (a jak wspominałem - książki serwisowej nie widzieli). Pozwoliłem sobie zadzwonić do serwisu, w którym rzekome przeglądy miały miejsce ale o tym już pisałem wcześniej. Nigdy sprawdzanego przeze mnie Forda S-Max, którego nr VIN wysłałem u nich nie było!!

Skoro już wrzuciłem skan faktury od nich to przeanalizujmy uwagi co do stanu samochodu.
MOTO-CAR P.H.U. piszą:
Silnik z relacji ASO Ford był wstanie idealnym

Nie wiem czy ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem, ale słowa: "wycieki oleju z silnika - do dalszej weryfikacji" i "stan oleju silnikowego znacznie powyżej maksimum" to jak dla mnie kwestie daleko odbiegające od ideału...

MOTO-CAR P.H.U. piszą:
co do elementów karoserii pojazdu poinformowaliśmy klienta jak i to zresztą uczynił to ASO FORD że: prawy przedni błotnik jak i tylne wzmocnienie pod zderzakiem pojazdu było malowane ale zaznaczam!!! nie były wykonywane żadne naprawy blacharskie na tych elementach. Elementy w/w były owszem malowane ponieważ elementy posiadały uszkodzenia lakieru i zostały pomalowane dla poprawienia ich wyglądu i zabezpieczenia przed korozją.

Kwestię tego, że o żadnych naprawach nie byłem informowany - przemilczę. Na fakturze od ASO czytamy: "naprawa blacharsko - lakiernicza prawy przód (pierwotnie lewy - błąd pracownika, parafowany)" a wcześniej "wymieniana podłoga bagażnika". Ponownie - daleko tym informacjom do "malowania w celu zabezpieczenia przed korozją" jak usiłuje nam wmówić MOTO-CAR P.H.U.

Mógłbym się jeszcze czepiać prywatnych docinków ze strony w/w firmy ... dochodzić swoich praw itd itp ... ale nie chce mi się!
Mam swoją pracę, którą lubię (wbrew domniemaniom MOTO-CAR, nie jestem dla nich konkurencją. Chyba, że zajmą się kiedyś, zamiast podrabianiem książek serwisowych - aparaturą do kordiologii nieinwazyjnej, ale w to wątpię).

Wcześniej popełniłem błąd bo wkleiłem tu VIN z certyfikatu homologacyjnego ale niemiecki serwis dostał już zapytanie z nr z faktury vat od ASO Szumilas i skan książki z "ich" pieczątkami i to właśnie na podstawie tych danych poinformowano mnie o braku jakiegokolwiek przeglądu u nich. MOTO-CAR chciali to zresztą wykorzystać pisząc, że to nie ten samochód bo po VINie wychodzi 2009 a nie 2008 ale chyba nie muszę takich rzeczy wyjaśniać?
Ostatnio zmieniany: 2012/09/02 20:48 przez Budyń.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 17:46 #29563

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Ten certyfikat to chyba innego auta bo ma inny VIN.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 17:47 #29564

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Krzysztof napisał:
Ten certyfikat to chyba innego auta bo ma inny VIN.

Sprostowane. Certyfikat, który dostałem od MOTO-CAR nie był od sprawdzanego S-Max'a ale VIN o który pytałem w niemieckim ASO był już poprawny.
Ostatnio zmieniany: 2012/09/02 17:49 przez Budyń.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 17:53 #29565

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Czy ja czegoś nie rozumiem ?

Taki był VIN w 3 poście i taki jest na certyfikacie.
WF0SXXGBWS9A27831

Taki jest w książce serwisowej i na FA.
WF0SXXGBWS8S89757

To są dwa różne VIN-y.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 17:55 #29566

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
No cóż, mały czlowieku z Moto-Caru... Weź się człowieku do uczaciwej pracy, a nie naciągasz ludzi.Zastanów się nad sobą, nad tematem i wyciągnij wnioski. Gdzie tu widzisz oszczerstwo i szkalowanie?

A może zacytować Ci art. 286 kk - do całej sytuacji:
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
i 270 kk - to do książki serwisowej...:
Art. 270. § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, opatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.

§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Jeszcze jeden par. by się znalazł, ale jak dla mnie z tych dwóch wystarczy... Baranie jeden.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:07 #29567

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Dodam małe info zaczerpnięte od innej osoby która była zainteresowana tym autem:


WF0SXXGBWS8S89757

Przybliżone dane z dekodera
Numer VIN:
WF0SXXGBWS8S89757
Region:
Germany
Fabryka/Producent:
Genk, Heilwood, Sao Bernado
Marka:
FORD
Model:
S-max/galaxy 2006
Wersja:
Series 40
Rok modelowy:
2008
Nadwozie:
sav (s-max)
Drzwi:
5-door
Silnik:
2.0l duratorq dohc cr tc (115ps)
Numer seryjny:
S89757
Build Date:
03.11.2008
Vehicle Line:
S-max/galaxy 2006-
Body Style:
5 door sav (s-max)
Version:
Series 40
Engine:
2.0l duratorq dohc cr tc (115ps)
Transmission:
6 speed manual transaxle - mmt6
Drive:
Lhd fwd
Emission:
E3 emissions
Air Conditioning:
Dual zone auto temp control a/c
Territory:
(+)"d"
Paint:
Moondust silver (metallic)
Interior Fabric:
Integrate fabric
0D20:
With Standard Liftgate
1A42:
Genk Plant Build
2E72:
Marketing Level 1
3BC8:
With Electronic Stability Control
4FF6:
VP Application Label
5A3B:
With Global Closing
6909:
With Electric Rear Windows
74E4:
With Tinted Glass All Round
80F8:
Standard Green Glass Windscreen
948C:
With Fixed Rear Window
1944:
With Heated Windscreen
12BD:
With Tutone Instrument Panel
1AD4:
With Standard Overhead Console
1CE4:
Full Floor Console With Armrest
1323:
With Luggage Net
131C:
With Load Area Cover
1D97:
With Argent Grille
1FDF:
With Dipping Rear View Mirror
1922:
Dual Power Htd Signal Mirrors
1E3D:
With 2 Way Adjustable Rear Headrest
2137:
With Drivers Manual Lumbar Support
29DC:
Driver Heated Seat-Variable Temp
2767:
With Heated Pass Seat-Variable Temp
293C:
Second Row - 3 Individual Seats
21DE:
With Driver 2 Way Pwr.Seat Adjuster
296A:
With Pass 2 Way Manual Seat Adjust
232C:
Body Coloured Exterior Door Handle
274F:
Body Coloured Tailgate Handle
275F:
Power Door Lock With Elec Release
29AB:
Door Entry R/Cont Unit-2 Flip Keys
373C:
With Automatic Windscreen Wiper
3A53:
With Heated Washer Jet
34D3:
With Headlamp Washer
3BE0:
With Standard Rear Shock Absorbers
3985:
6.5 X 16" Steel Road Wheel
383C:
215/60 R16 99H Tyre
3A14:
16" Mid Series Wheel Covers
3FC9:
Non Locking Lug Nuts
371B:
With LDT3 Stage IV + DPF Emissions
3D8A:
With Standard Suspension
4592:
Front Spring Load Class-I
46A7:
Rear Spring Load Class-C
40C6:
With Mechanical Parking Brake
4621:
With Brake Emergency Assist
4771:
Sports Front Seat
4349:
With 70 Litre Fuel Tank
44F4:
Leather Steering Wheel
46A1:
With Supplemental Air Heater
4E92:
Low Series Analog Cluster
47C5:
With Trip Computer
57C7:
80 AH Battery
5802:
With A/V Jack
5158:
BT/VC Phone Interface Only
5C8D:
With Rear Window Aerial
54EC:
ICE-Low Level CD + AM/FM Radio
5B3A:
ICE Feature Pack 17
5140:
With 8 High Series Radio Speakers
532A:
Telephone Prep Pack B - German
5041:
Voice Activated Module - German
5F65:
High Intensity Discharge Headlamp
6B03:
With Front Fog Lamps
69F8:
Header Mounted Courtesy/Maplights
6683:
With 2nd Row Reading Lamps
6FDB:
With Automatic Headlamp Levelling
6D2F:
With Automatic Headlamp On/Off
Bazy danych w HolandiiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji RumuńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłowackiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłoweńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji WłoskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji LitewskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w SzwecjiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych EuropejskiePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony


Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:09 #29568

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Krzysztof napisał:
Czy ja czegoś nie rozumiem ?

Taki był VIN w 3 poście i taki jest na certyfikacie.
WF0SXXGBWS9A27831

Taki jest w książce serwisowej i na FA.
WF0SXXGBWS8S89757

To są dwa różne VIN-y.

Certyfikat, który dostałem razem ze sprawdzanym samochodem nie był od niego. Doszedłem do tego już w domu i po rozmowie z niemieckim ASO. Na podstawie VIN'u z faktury Vat od ASO Szumilas sprawdzałem jego historię w niemieckim serwisie.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:15 #29569

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Wychodzi na to, że VIN WF0SXXGBWS9A27831 jest od tego czarnego S-Maxa?
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:24 #29572

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
Witam - ostatni razNA margine sie do Krisa !!!
Baranem człowieku to sam jesteś a artykułami to sobie sądzie możemy posypać jak chcesz.
Zwróc uwagę sam chłop się myli jeszcze raz powtarzam że to nie jest ten pojazd co na ofercie
oferowany prze naszą Firmę !!! inner auto było w SZUMILASIE - ten pojazd nie miał książki serwisowej którym był faktycznie ten baran BUDYŃ w serwisie z naszym autem.
Tego już nie jestem wam wstanie udowodnić przykro mi
Gościowi się coś pomyliło dwa VINy widze zarówno na początku tej całaj sprawy jak i teraz.

Mam to głeboko w d... dociekanie tej całaj sprawy.
Poprostu szkalowanie firm widze (może nie wszystkich) jest na porządku dziennym na tym forum i zamykam ten temat.

I TYLE NA TEN TEMAT.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:27 #29573

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
NaA koniec jeden czytelnik tutaj dokłądnie czyta i widzi to

KRZYSZTOF - przeczytajcie sami: jego post
cytuje:

Krzysztof

OfflineModerator

Posty: 5444
Oklaski: 481 Czy ja czegoś nie rozumiem ?

Taki był VIN w 3 poście i taki jest na certyfikacie.
WF0SXXGBWS9A27831

Taki jest w książce serwisowej i na FA.
WF0SXXGBWS8S89757

To są dwa różne VIN-y.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:34 #29576

  • Budyń
  • Budyń Avatar
MOTO-CAR P.H.U. napisał:
Witam - ostatni razNA margine sie do Krisa !!!
Baranem człowieku to sam jesteś a artykułami to sobie sądzie możemy posypać jak chcesz.
Zwróc uwagę sam chłop się myli jeszcze raz powtarzam że to nie jest ten pojazd co na ofercie
oferowany prze naszą Firmę !!! inner auto było w SZUMILASIE - ten pojazd nie miał książki serwisowej którym był faktycznie ten baran BUDYŃ w serwisie z naszym autem.
Tego już nie jestem wam wstanie udowodnić przykro mi
Gościowi się coś pomyliło dwa VINy widze zarówno na początku tej całaj sprawy jak i teraz.

Mam to głeboko w d... dociekanie tej całaj sprawy.
Poprostu szkalowanie firm widze (może nie wszystkich) jest na porządku dziennym na tym forum i zamykam ten temat.

I TYLE NA TEN TEMAT.

Pominę barana bo nie chce mi się zniżać do poziomu niektórych.

W Szumilasie byłem ze srebrnym S-Max'em o nr VIN: WF0SXXGBWS8S89757
Ten nr VIN figuruje na fakturze od nich i na ostatniej stronie książki serwisowej, która według was nie istnieje!
Dokładnie ten nr VIN był też przeze mnie sprawdzany w serwisie Forda z pieczątek:
seubersdorf.stauner.com/


...

żeby było "śmieszniej" - mam jeszcze odrobinę korespondencji z w/w serwisem ale o tym jutro bo:
- jest po niemiecku,
- na służbowej poczcie, do której będę miał dostęp dopiero jutro w biurze.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:39 #29577

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
ZROZUMCIE LUDZIE - I KOŃCZE TEN TEMAT
GOŚC SAM NIE WIEDZIAŁ JAKI POJAZD SPRAWDZAł LUB POJAZDY BO,
OWSZEM SPRAWDZAŁ NASZ POJAZD W ASO SZUMILASIE ALE WIDZE ŻE TAK MU SIE POMIESZAŁO ŻE VINY I OPISY AUT POMIESZAŁ NA TUTEJSZYM FORUM TEN POJAZD NA TEJ OFERCE PO KTÓRY ON PRZYJECHAŁ I UDAŁ SIĘ Z NIM NA SERWIS ASO FORDA NIE MIAŁ KSIĄŻKI SERWISOWEJ I NIE MIAŁ TEGO VINU O KTÓRYM ON PISZE - I TO NA TYLE MOI DRODZY.
NIE WIEMY CZY TYLKO Z NASZYM AUTEM BYŁ BUDYŃ W ASO FORD Z TEGO CO WIDAĆ I Z JEGO RELACJI NIE TYLKO Z NASZYM TYLKO Z KILKOMA INNYMI AUTAMI INNYCH SPRZEDAWCÓW.
MOCNO SIE FACETOWI ZAMIESZAŁO I SIĘ POGUBIŁ W TYM CO ROBI A PRZEZ TO PSUJE WIZERUNEK NASZEJ FIRMY. WSTAWIAJĄC JAKIEŚ ZDJĘCIA KSIĄZEK SERWISOWYCH I OPISY NIE NASZEGO POJAZDU.
ALE TEGO JUŻ NIE JESTEM WSTANIE WAM UDOWODNIĆ.
WIEM JEDNO I DOBRZE ŻE TO WYSZŁO ŻE MAMY DWA VINY PODANE PRZEZ BUDYNIA

NA CO ZWRÓCIŁ UWAGE CHOCIARZ JEDEN DOKŁĄDNIE CZYTAJĄCY TO FORUM KRZYSZTOF - PATRZ POWYŻEJ
ZA CO BUDYŃ PRZEPRASZA ŻE MU SIĘ POMYLIŁO - SKOŃCZONY BARAN !!!.

POZDRAWIAM - ZAMYKAM TEMAT
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:40 #29578

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ja też czegoś nie rozumiem...
Przecież gość Ci jasno pisze - dałeś nie ten certyfikat co trzeba.

Książka serwisowa jest "prawidłowa" bo od tego auta co sprawdzane było w ASO SZUMILAS. To teraz powiedz gdzie jest błąd?
Jedno miało kolor Stardust Silver metalik, drugie miało Panher Black metalik.
Jedno (z certyfikatu) było z 2009 roku, drugie (sprawdzane) z 2008 roku

Jeśli sprawdzane było auto z 2008 roku, to dołączyliście PODROBIONĄ książkę serwisową.
Jeśli sprawdzany był numer z certyfikatu to Budyń dał doopy.

Wracając do początku - wygląda na to, że Budyń sprawdzając VIN dał doopy i się pomylił - zamiast prawidłowego VIN podał numer VIN z certyfikatu - czy tak?
Jeśli tak - to oczywiście należą się przeprosiny dla Panów z Moto-Car.

Ale ale...
Na zdjęciu jest wyraźnie auto w kolorze srebrnym - więc wychodzi, że VIN sprawdzany przez Budynia był nieprawidłowy - być może książka serwisowa jest prawidłowa.
Z kolei Wy zarzekacie się, że auto nie ma książki serwisowej...
A te skany to jest... no właśnie, co to jest?

Jeśli jednak Budyń sprawdzał dobry numer to niestety Wy daliście doopska i to na całej linii... :(

Skończmy z baranami bo to nic nie daje - sytuację lekko sami skomplikowaliście i tyle. Sami nie wiecie co macie.
Ostatnio zmieniany: 2012/09/02 18:46 przez Kris75.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: AutoRaport