Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....]

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:43 #29579

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
BUDYŃ
NIE BĘDE SIĘZ TOBĄ PRZEKOMARZAŁ PISZ SOBIE CO CHCESZ !!! TWOJEGO BŁEDU Z VINAMI JUŻ NA TYM FORUM NIE COFNIESZ I TO NA TYLE

POZDRAWIAM NA WIEKI ...
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:48 #29581

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
Witaj

Kris - wspaniały człowieku widze że chociaż jeden widziasz błąd tego barana
BUDYNIA - a wszyscy dookoła śłepi są ale to już dochodźcie między sobą
BO MY WIEMY O TYM DOBRZE DUPY DAŁ BUDYŃ NIE MY !!!

TAK JAK TO BUDYŃ CHCIAŁDAĆ W PYSK NAM
TO ZA TO
BUDYNIOWI NALEŻY SIĘ W PYSK ALE ŚWIAT JEST MAŁY. BUDYŃ

JAK TO POWIEDZIAŁEŚ KIEDYŚ SIĘ SPOTKAMY
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:49 #29582

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
To może napisz z Twojej strony - jaki VIN sprawdzał BUDYŃ - z Twojego auta.
Bo ja widzę, że zamieszanie powstało tylko i wyłącznie dlatego, że dołączyliście DWA różne dokumenty do dwóch różnych aut.
Jeden z certyfikatem - do czarnego auta, które jest Bogu ducha winne i do srebrnego auta - gdzie "pomyliliście" się w kilku kwestiach.
O zawyżonej mocy nie wspominam nawet - bo to lekkie świństwo, o podrobionej książce serwisowej to już gorzej - bo to jest przestępstwo.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:53 #29584

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
!!!!! Ci dwaj czytelnicy widać potrafią czytać !!!!
- KRIS 75 i Krzysztof - czytajcie ich posty wychwycili błąd BUDYNIA

- zwrócili uwagę że budyń dał dupy dwa VINy podająć.
Poprzez to szkaluje swoimi bzdetami wypisywanymi na tym forum naszą Firmę.

POWTARZAMY POJAZD NIE POSIADAŁ KS SERWISOWEJ I ŻADEN Z TYCH VINÓW NIE BYŁ VINEM POJAZDU O KTÓRYM BUDYŃ PISZE.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:55 #29585

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
A ja mam pytanie czemu do tego auta:

motocar.otomoto.pl/ford-s-max-2-0tdci-14...-navi-C23371038.html

podaliście innej osobie ten VIN: WF0SXXGBWS8S89757 do tego kolor auta jest zmieniany co chwilę bo tu jest srebrny-metalik:


bezwypadkowy.net/showImg.php?src=aHR0cDo...MjNkNmU3LmpwZw==.jpg

Obecnie w ogłoszeniu jest "szary-metallic/Moondust Silver (metalik)" w podanym numerze VIN przez państwa dla klienta i na fotkach jest czarny/ciemny granat, srebrnego ja tam nie widzę.
Do tego wegle numeru VIN po winny być śiatła kxeonowe=, inna moc silnika i inna opcja wyposażenia (standard 40 a nie Titanium).

Mogę prosić o wyjaśnienie tego oraz o numery VIN obu motorów o które prosiłem ponad 2 tyg temu:

Honda VTX VTX1800-!100%BEZWYP!-JAK NOWY! 2002, Chopper / Cruiser
Honda VTX VTX1800-!100%BEZWYP!-JAK NOWY! 2003, Chopper / Cruiser
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 18:56 #29586

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
PRZEPRSZAM NAJMOCNIEJ - KRIS 75
NASZA FIRMA NIC NIE ZAMIESZCZAŁA NA TYM FORUM ŻADNYCH CERTYFIKATÓW ANI KS. SERWISOWYCH ANI SKANÓW DOK - ŻADNYCH DOKUKENTÓW POJAZDY
- WSZYSTKO ZAMIESZCZAŁ BUDYŃ - I SIĘ ZAMIESZAŁW TYM.

DLA WSZYSTKICH : PONIEWAŻ POJAZD JUŻ DAWNO ZOSTAŁ SPRZEDANY.
JUTRO POSTARAM SIĘ ZAMIEŚCIC FAKTYCZNY NR VIN POJAZDU Z OFERTY WSKAZANEJ PRZEZ BUDYNIA
W CELU WERYFIKACJI POJAZDU

POZDR.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:03 #29588

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
INFORMUJE WS WSZYSTKICH
NA TYM FORUM NASZA FIRMA NIC NIGDY NIE PODAŁA DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TJ.:

-ŻADNEGO VINU
-ŻADNEGO DOKUMENTU SKANY
-ŻADNEJ KS SERWISOWEJ


, TO TEŻ:
NIE MIEJSCIE PRETENSJI DO NAS !!! O TO ŻE BUDYŃ PODAJE NR VIN POJAZDÓW - FORDÓW S-MAX
I PODŁANCZA JE POD SKANY OFERT NASZYCH POJAZDÓW - WSTAWIAJĄC TO NA TUTEJSZYM FORUM A
PÓŻNIEJ SPRAWDZACIE POJAZD I SIĘ DZIWICIE JACY TO ZNAS OSZUŚCI ŻE OFERTY NIE ZGADZAJĄ SIĘ Z WASZYM OPISEM POJAZDU KTÓRY SOBIE USTALICIE SWOIMI DROGAMI ŻE NIE ZGADZA
- kolor pojazdu, moc silnika pojazdu i wyposażenie !!!!
CZY TO JUŻ STAŁO SIĘ MOI DRODZY CZYTELNICY DLA WAS JASNE.
CZY ZROZUMIELIŚCIE TO JUŻ WSZYSTSCY CZYTELNICY CO JA PISZĘ - MY NIC NIE PODAJEMY I NIE PODALIŚMY NA TYM FORUM
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:04 #29589

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Wiesz co, kolego Moto-Car - ja staram się być w miarę obiektywny.
Powiedz jaki VIN ma auto które było sprawdzane przez Budynia - tym się albo obronisz albo pogrążysz.
To jest forum - każdy ma prawo do obrony, rzeczowej dyskusji i przeprosin.
Jeśli okazałoby się, że Budyń sprawdzał nie ten VIN to Budyń na pewno przeprosi.
Jeśli okaże się, że VIN jest dobry to byłoby miło jeśli userzy na forum usłyszeliby/zobaczyliby słowo PRZEPRASZAM.

Uważam, że każdy do obrony ma prawo. Jak na razie Budyń jest w ataku i niestety dobrze kontruje.

Jeszcze raz - podsumowując:

1. Budyń oglądał srebrne S-Max o numerze VIN: WF0SXXGBWS8S89757
2. VIN: WF0SXXGBWS9A27831 jest od czarnego auta, z którego był certyfikat - i który Budyń błędnie podał na początku jako VIN od srebrnego auta
3. Piszecie, że auto o numerze VIN: WF0SXXGBWS8S89757 nie posiadało książki serwisowej - a tymczasem jej skan i skany z przeglądów widzimy dołączone.
4. Czarne auto o numerze VIN: WF0SXXGBWS9A27831 nie było nigdy sprawdzane osobiscie w ASO przez Budynia tylko srebrne o numerze VIN: WF0SXXGBWS8S89757. Podaliście moc srebrnego jako 140 KM, a tymczasem ma 115 KM, podaliście, że nie ma książki serwisowej do tego auta, a tymczasem są skany :(

Czegoś dalej nie rozumiem
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:07 #29590

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
MOTO-CAR P.H.U. napisał:
PRZEPRSZAM NAJMOCNIEJ - KRIS 75

DLA WSZYSTKICH : PONIEWAŻ POJAZD JUŻ DAWNO ZOSTAŁ SPRZEDANY.
JUTRO POSTARAM SIĘ ZAMIEŚCIC FAKTYCZNY NR VIN POJAZDU Z OFERTY WSKAZANEJ PRZEZ BUDYNIA
W CELU WERYFIKACJI POJAZDU

POZDR.

To faktycznie by wiele wyjaśniło - chociaż z drugiej strony - Budyń podał VIN spisany z auta i dokumentów, na przeglądzie też spisali VIN z auta i dokumentów - musieli zweryfikować, czy wszystko jest ok. Piszecie tymczasem, że auto nie posiadało książki serwisowej...
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:11 #29593

  • Budyń
  • Budyń Avatar
MOTO-CAR P.H.U. napisał:
JUTRO POSTARAM SIĘ ZAMIEŚCIC FAKTYCZNY NR VIN POJAZDU Z OFERTY WSKAZANEJ PRZEZ BUDYNIA
W CELU WERYFIKACJI POJAZDU

Niech zgadnę? Nie będzie to przypadkiem WF0SXXGBWS8S89757? A nie... przecież ten VIN wymyśliłem ja razem z książką serwisową i kazałem wpisać ASO Szumilas na fakturze.

Zamieściłem na forum nr VIN z certyfikatu homologacyjnego nie sprawdzając czy pokrywa się nr VIN pojazdu, który sprawdzałem - co do tego nie ma wątpliwości, mój bład.
Jak widać po poście Krzysztofa - nie da się pomylić silver metalic z panther black, więc coś musiał być nie tak!?
Dlaczego w dokumentach ze srebrnego był certyfikat z czarnego - nie mam pojęcia! To już pytanie do was.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:12 #29594

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
Ponownie Powtarzam wam jeszce raz i ostatni raz oferty skany pojazdów z otomoto
wstawione na tutejszym forum przez BUDYNIA mają inne numery VIN aniżeli
BUDYŃ je wam podał - myśle że to już powinno wyjaśnic tą sprawę

To że budyń skanuje robi fotki ks serwisowych przedstawia opisy z FORDA ASO
pojazdów o jakis tam nr VIN - to nie znaczy że są to opisy i ks serwisowe
naszych pojazdów zamieszczonych na stornie otomoto a które Pan Budyń wstawił jako oferty na tym forum

CZY TO JASNE!!!
NIE MOJA GŁOWA W TYM I NIE MÓJ PROBLEM ŻE PAN BUDYŃ SPRAWDZAŁ 10 aut i poprd......
i źle uszeregował pojazdy do VINów któe z całęj polski zebrał - no ludzie wybaczcie
Nie jestem jużwstanie wam jasniej tego opisać
POZDRAWIAM
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:19 #29597

  • MOTO-CAR P.H.U.
  • MOTO-CAR P.H.U. Avatar
PANIE BUDYŃ
A MOŻE PODAŁEŚ BŁEDNY NR VIN POJAZDU Z KS SERWISOWEJ W SZUMILASIE. SZKODA ŻE OD CZARNEGO NIE PODAŁEŚ A BYŁEŚ SREBRNYM W ASO I PODAŁEŚ VIN NIE OD AUTA KTÓRYM BYŁEŚ BO NIKT TEGO
CO W ZLECENIU NIE ZWERYFIKOWAŁ Z NR VIN NA KAROSERII I ZROBIŁEŚ SOBIE PRZEGLĄD POJAZDU I SPRAWDZENIE AUTA NIE TEGO CO FAKTYCZNIE OGLĄDAŁEŚ I CHCIAŁEŚ ZAKUPIC.

MOŻE PRZYZNAJ SIĘ W TEN I W TAKI SPOSÓB ŻE CI SIĘ JUŻ POPIERD .... A NIE PERD....
NA FORUM TYCH GŁUPOT I PRZYZNAWAJ SIĘ I NIE PRZEPRASZAJ TERAZ ZA BŁÓEDY
JAK JUŻ 5 STRON NA TYM FORUM TOBIE POŚWIĘCONO I NASZEJ FIRMIE

DAJCIE SPOKUJ CO ZA BARAŃSTWO NA TYM ŚWECIE ŻYJE.

POZDR - KOŃCZE PANOWIE BO JUŻ CHYBA NIE MA SENSU DALEJ PISAĆ !!!
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:28 #29602

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ale Panowie - bez nerwów.
Na logikę - mogę pójść o zakład, że VIN był zweryfikowany karoseryjnie - nie ma takiej opcji by ASO nie zweryfikowało VINU z dokumentami.
Chyba, że u Was w ASO jak Was widzą (w sensie przedstawicieli Moto-CAR P.H.U.) to nie weryfikują tego tylko piszą co im podajecie?
Rany Boskie - przecież nikt nie jest dzieckiem i nikt nie będzie czegoś robił bezsensownie przecież!
Ja osobiście wykonałem setki inspekcji i NIGDY NIE ZDARZYŁO MI SIĘ, aby ASO nie zweryfikowało auta z dokumentami - od tego zaczynają pracę, na litość boską Panowie!

Jest jeszcze tylko jedna teoretycznie możliwość - , że Budyń był w ASO SZUMILAS nie z Waszym autem, a jakimś innym - ale to chyba pamiętałby, że był co najmniej DWA razy?
Być może teraz mu głupio i się nie przyzna - ale - jeśli byłeś tam z dwoma autami - to być może jest taka możliwość.
Jeśli był z jednym autem - Waszym (w co ja osobiście wierzę) to dla mnie Wy daliście dooopy na całej linii.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:44 #29605

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
VIN z ASO występujący na fakturze pochodzi z firmy MOTO-CAR bo został podany innemu klientowi do ogłoszenia które podałem na poprzedniej stronie:


Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/02 19:58 #29608

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Kris75 napisał:
Jest jeszcze tylko jedna teoretycznie możliwość - , że Budyń był w ASO SZUMILAS nie z Waszym autem, a jakimś innym - ale to chyba pamiętałby, że był co najmniej DWA razy?
Być może teraz mu głupio i się nie przyzna - ale - jeśli byłeś tam z dwoma autami - to być może jest taka możliwość.
Jeśli był z jednym autem - Waszym (w co ja osobiście wierzę) to dla mnie Wy daliście dooopy na całej linii.

Ciekawy wątek się zrobił. Nie powiem.
W ASO Szumilas byłem raz w życiu - 13 czerwca 2012 ze srebrnym Fordem S-Max o nr VIN: WF0SXXGBWS8S89757, którego ogłoszenie macie na pierwszej stronie. Osobiście chciałem pojechać do ASO Auto-Boss w Chorzowie bo ich akurat znam, ale oferowany przez MOTO-CAR samochód nie miał ani ubezpieczenia ani tablic rejestracyjnych. W związku z powyższym padło na ASO Szumilas, do którego było najbliżej. Co było dalej wiecie. Z ASO wyjechałem bogatszy o zdjęcia:
- certyfikatu homologacyjnego (nie z tego samochodu co trzeba)
- książki serwisowej (która nie istnieje bo przecież ją sobie wymyśliłem)
i biedniejszy o 300zł za fakturę vat i opinię ASO na temat rzeczonego S-Max'a, którą też już znacie.
Do niemieckiego ASO z pieczątek wysłałem 3 skany:
- certyfikatu homologacyjnego,
- 2 stron z książki serwisowej (pieczątki przeglądów i ostatnia strona)
- faktury za przegląd z ASO Szumilas.
W odpowiedzi dostałem informację, że w/w pojazdu nigdy u nich nie serwisowano.
Po oględzinach w ASO i tak już wiedziałem, że stan faktyczny ma się nijak do opisywanego (jakimś dziwnym trafem MOTO-CAR unika sprostowania swoim kłamstw w tym temacie ale to już nie mnie sądzić), więc informacja o nie do końca prawdziwej książce serwisowej mało mnie interesowała/zdziwiła.
MOTO-CAR usiłuje mi wmówić, że ASO Szumials pomyliło nr VIN i wpisało taki jak ja im podałem - wybaczcie ale większej bzdury nie słyszałem. Co jak co ale nr VIN to jedna z pierwszych rzeczy, które się sprawdza.

Jest jeszcze cień szansy, że to niemieckie ASO nie sprawdziło poprawnie i odpisało mi na podstawie VINu z certyfikatu homologacyjnego a nie książki serwisowej i faktury vat z ASO Szumilas. Może się okazać, że rzeczony srebrny Ford S-Max rzeczywiście był u nich serwisowany ... w to też mi się nie chce wierzyć ale dla świętego spokoju zadzwonię do nich jutro jeszcze raz (chociaż nie wiem po co!? Mam im kazać sprawdzać wpisy w książce serwisowej samochodu, który książki serwisowej według MOTO-CAR nie posiadał!? Potwierdzać oryginalność pieczątek, które według nich nie istnieją ... robi się naprawdę kuriozalnie ale ..


i tak to zrobię! )
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/03 08:02 #29621

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Ciąg dalszy:

Jestem właśnie po rozmowie z ASO Ford Szumilas w Sosnowcu. Cytuję pracownika serwisu:
Jednym z elementów sprawdzanych podczas usługi "Przegląd przedsprzedażny" jest kontrola dostarczonych dokumentów pojazdu i ich weryfikacja ze stanem faktycznym

Tą informację mogę od nich uzyskać na piśmie gdyby MOTO-CAR P.H.U. nadal usiłowało mi wmówić, że to inny samochód/samochód z innym nr VIN był u nich na kontroli.

Pozwoliłem sobie również na ponowną korektę omawianego S-Max'a w niemieckim serwisie, prosząc o potwierdzenie czy uzyskane wcześniej informacje dotyczą samochodu o nr VIN WF0SXXGBWS8S89757.

Oto odpowiedź:
Sehr geehrte Damen und Herren,

leider ist dieses Fahrzeug nicht bei uns im System.

Vielleicht wurde es in einer Filiale (Cham, Neustadt a.d Donau) von uns verkauft.

MfG

'Raimund Huber

Karl Stauner GmbH
Regensburger Straße 44
92358 Seubersdorf
Tel. 09497/940121
Fax. 09497/940129
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internet: www.stauner.com
Ust.-IdNr. DE 133 523 020
HRB: Amtsgericht Nürnberg 3863
Geschäftsführer: Wolfgang Stauner

Upraszczając - potwierdzają, że takiego samochodu u nich nie było!!

Dla spokoju sprawdzę jeszcze filie ich salonu o których piszą w mailu ...

Czekam też na szumnie obiecany wczoraj "prawdziwy" VIN:
MOTO-CAR P.H.U. napisał:
DLA WSZYSTKICH : PONIEWAŻ POJAZD JUŻ DAWNO ZOSTAŁ SPRZEDANY.
JUTRO POSTARAM SIĘ ZAMIEŚCIC FAKTYCZNY NR VIN POJAZDU Z OFERTY WSKAZANEJ PRZEZ BUDYNIA
W CELU WERYFIKACJI POJAZDU

POZDR.
Ostatnio zmieniany: 2012/09/03 08:07 przez Budyń.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/05 09:48 #29685

  • Budyń
  • Budyń Avatar
Nie dobija się leżącego ale ktoś z niemieckiego serwisu wziął sobie do serca moją korespondencję i przejrzał dokładnie przesłane do nich zdjęcia dokumentów. Poprosiłem o komentarz w temacie zdjęcia z pieczątkami przeglądów ... Oto komentarz:
Sehr geehrte Damen und Herren,

von wem haben Sie das Fahrzeug gekauft ?

Vielleicht haben Sie mir auch die falsche Fgstnr. gegeben.

Bitte nochmal überprüfen.

Laut Stempel wäre es bei uns gemacht worden.

MfG

Raimun dHuber


Karl Stauner GmbH
Regensburger Straße 44
92358 Seubersdorf
Tel. 09497/940121
Fax. 09497/940129
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internet: www.stauner.com
Ust.-IdNr. DE 133 523 020
HRB: Amtsgericht Nürnberg 3863
Geschäftsführer: Wolfgang Stauner

W swobodnym, nieudolnym tłumaczeniu:

"...Szanowni Państwo,

od kogo kupiliście ten samochód?

Może podaliście mi zły numer VIN?

Proszę o ponowne sprawdzenie numeru.

Według pieczątek przegląd był robiony u nas..."

Sprawdzone kilkukrotnie. VIN ze srebrnego S-Max'a oferowanego w czerwcu tego raku nigdy nie został odnotowany w bazie niemieckiego serwisu widniejącego na pieczątkach.
Gdybym był zainteresowany to niemiecki serwis chętnie wyśle mi tą opinię na piśmie.
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/09/05 09:53 #29686

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
pieczatki mozna ladnie podrobic jak sie ma na wzor oryginal.. mozna dobrac barwe i dokladne wzornictwo.. przyklad prosty z poprzednich lat dzieci ktore zrobily sobie pieczatke lekarza i zwalnialy sie z wf ;)
Temat został zablokowany.

Odp: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2012/11/26 20:32 #34477

  • kazan13
  • kazan13 Avatar
ładnie, ładnie , jestem z okolic Dąbrowy G. i szukam s-maxa, a Moto-Car... będę omijał szerokim łukiem, ton wypowiedzi płynący z tej firmy świadczy o braku argumentów,o inteligencji piszącego w ich imieniu nie wspomnę, 45 tyś zł tam nie zostawię.
Temat został zablokowany.

[UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2013/05/19 14:16 #43662

  • tomaszb
  • tomaszb Avatar
Dzięki Budyń za informację - miałem się tam wybrać - ale widzę, ze to by było wyrzucenie kasy w błoto... I znów zostałem bogatszy o parę godzin czasu i parę PLN-ów...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: AutoRaport