Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....]

[UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2013/05/26 09:41 #44117

  • maro
  • maro Avatar
Szanowni koledzy..
temat gorący wiec moze zastanowmy sie od poczatku czy nie prosciej byloby w przypadku budynia wejsc na mobile czy autoscout i zobaczyc ile takie auto kosztuje na zachodzie z przebiegiem w granicach 100tys. Zapewne okazaloby sie ze tam go nie idzie z tym przebiegiem za tyle kupic pomijajac fakt sprowadzenia i opłacenia auta..
Jesli by to przeanalizowal to zaoszczedzilby raz ze 300 za sprawdzenie to jeszcze moglby poswiecic wiecej czasu rodzinie zamiast dochodzenia prawdy ktorą juz na wstepie mozna bylo załozyc.
Jak dla mnie nikt nie jest swietym mikołajem i nie robi prezentow, zwlaszcza fitma moto-car ktora z tego żyje.
Reasumujac to wszystko dochodzimy na wniosku ze albo szukac auta z przebiegiem w granicach 180tys z tego roku bo wtedy jest realne jego sprowadzenie albo dolozyc na starcie te 5-7tys i miec nadzieje na zakup z przebiegiem 100tys.
Szkoda tylko ze wiekszosc pomysli iż nikt nie lubi przeplacac...
Ja zakupilem auto z tego roku z przebiegiem w granicach 170tys i wole przynajmiej wiedziec co mam niz cieszyc sie z podrobionej ksiazki serwisowej i zyc nadzieją ze moze ja akurat trafiłem okazje...
Pozdrawiam wszystkich i zycze udanych zakupów
Temat został zablokowany.

[UWAGA] Ford S-Max 2.0 TDCi-!140PS-!100%BEZWYPI! MOTO-CAR P.H.U. Starocmentarna 16 41-300 Dąbrowa Górnicza[ ... nie taki super....] 2017/05/05 22:48 #80596

  • bzyq81
  • bzyq81 Avatar
Dzięki za "rzeczowe" odpowiedzi komisu i okazanie "profesjonalizmu" - pozostaje wam chyba zmiana nazwy. Jestem z Sosnowca i miałem tam zostawić parę groszy, ale nie ma opcji. Odpowiadacie na poziomie ameby. Rada na przyszłość - nie zatrudniajcie w PR pryszczatych, obrażalskich gimbusów;)
Dobry Budyń ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: AutoRaport