Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: UWAGA !! Focus ST MK3 2015 wf05xxgcc5fl38193 , OSZUST, szkoda > 50 tys. pln

UWAGA !! Focus ST MK3 2015 wf05xxgcc5fl38193 , OSZUST, szkoda > 50 tys. pln 2018/08/11 09:34 #83994

  • Bodziosman
  • Bodziosman Avatar
Wiram, jakiś czas temu szukałem samochodu, konkretnie Focusa MK3 ST i natknałem się na taki okaz.

www.otomoto.pl/oferta/ford-focus-samocho...l8Lz.html#a6e6e64a2b

Samochód przyciągnął moją uwagę głównie dlatego iż pochodzi z polskiego salony a nie jak 90 % tych aut - z USA bądź Kanady.
Wysłałem na oględziny specjalistyczną firmę - to była najlepsza decyzja w moim zyciu. Auto bomba na kółkach, sprzedaje ją handlarz - blacharz - mechanik który współpracuje z drugim handlarzem skupującym auta z potężnych wypadków, następnie klepie je na sztuke i wpycha ludziom . Samochód na zdjęciach bardzo fajny, lecz we wrzesniu miał szkode na ponad 50 tys, ma zamontowane rozne szyby, podrapana deske rozdzielcza, a jedynym nie lakierowanym i szpachlowanym elementem jest tylna klapa. Właściciel celowo wprowadzał mnie w błąd, mówiąć że o niczym takim nie ma pojęcia. Okazało się że samochód osobiście klepał.
Obecnie w ogloszeniu jest info że samochod jest po naprawach a wlasciciel posiada zdjecia - zadnych zdjec wlasciciel nie posiada, a jesli juz to z innego samochodu ( podczas rozmowy z nim pytalem o zdjecia i mowil ze niestety nie ma ) .
Wklejam profesjonalny raport z oględzin auta.

Plik załącznika:

Nazwa pliku: RAPORT_WF0...8193.pdf
Wielkość pliku:594 KB


Samochód wisi na otomoto już bardzo długo, a ja osobiście kupiłem STka sprowadzanego z Kanady i jest bardzo zadowolony. Również sprawdzany przez firmę, posiadam i ten raport, udostepnie go dla zainteresowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport