Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Seat rusza z nowym autoryzowanym salonem w Opolu 
2017-12-05
Seat rusza z nowym autoryzowan

Profesjonalne doradztwo podczas zakupu nowego auta, fachowa obsługa serwisowa oraz pomoc w wyborze części – miłośnicy SEAT-a mogą już korzystać z autoryzowanego punktu sprzedaży marki w Opolu, prowadzonego przez firmę Lellek. Salon dołącza do działającego tam dotychczas Serwisu.


Nowo otwarty salon o powierzchni 390 m2 znajduje się przy ul. Opolskiej 2c. To nowa lokalizacja dla hiszpańskiego producenta, chociaż dobrze znana fanom samochodów Grupy – wcześniej dealer eksponował tutaj auta marki Volkswagen. Autoryzowany salon SEAT-a w Opolu zastąpił punkt Lellek w Nysie.


Klienci salonu mogą zapoznać się tu z szeroką ofertą producenta – na ekspozycji o powierzchni 214 m2 pojawi się minimum siedem samochodów. Wśród nich dobrze znane modele SEAT-a, jak Alhambra czy Leon, ale także nowości – Ibiza piątej generacji czy najnowszy crossover Arona.


Spójna wizerunkowo całość sprzyja rozpoznawalności SEAT-a w Polsce. Obiekt w Opolu został zaprojektowany zgodnie z nowoczesną architekturą marki, dzięki której odwiedzający go goście mogą lepiej poznać wartości, jakie reprezentuje. Kolejny autoryzowany salon producenta nie tylko podkreśla jego korzenie i zbliża odwiedzających do serca SEAT-a – Barcelony – ale jest także przyjazny dla Klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu marki i dealera, Klienci skorzystają tu z najwyższej jakości obsługi.

 

SEAT odnotował rekordowy, najwyższy wśród 20 głównych marek motoryzacyjnych w Polsce, wzrost udziału rynkowego – skok z 1,73% w październiku 2016 do 2,68% w październiku 2017.  Dynamiczny rozwój sieci dealerskiej, kontynuacja ofensywy produktowej, a także atrakcyjne warunki zakupu dla Klientów (4-letnia gwarancja) z pewnością przełożą się na kolejne sukcesy marki na naszym rynku.Źródło: Seat, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować