Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Nowy salon Nissana w aglomeracji łódzkiej 
2018-06-11
Nowy salon Nissana w aglomerac

Sieć dealerska Nissana powiększyła się o nowy salon Emil Frey Retail Polska w Rzgowie. Dużym atutem obiektu jest lokalizacja w korzystnym punkcie komunikacyjnym przy ul. Łódzkiej 40 w Rzgowie, tuż przy drodze krajowej nr 1, prowadzącej z południa Polski do Łodzi, w bliskiej odległości od węzłów komunikacyjnych S8 oraz autostrady A1.


Nowy salon o powierzchni blisko 300 m2 pozwala na ekspozycję pięciu samochodów osobowych, takich jak elektryczny Nissan LEAF czy bestsellerowe modele Nissana w segmencie crossoverów – Qashqai oraz X-Trail.

 

„Cieszymy się z dołączenia do rodziny Nissana, zwłaszcza że otwarcie naszego salonu doskonale wpisuje się w realizację strategii marki w obszarze bezpośredniej obsługi klienta. Salon spełnia najnowsze standardy Nissana, w zgodzie z którymi rezygnujemy ze sformalizowanych, statycznych wnętrz salonów na rzecz otwartych, dynamicznych i multimedialnych przestrzeni, które sprzyjają zwiększeniu satysfakcji klienta” – powiedział Krzysztof Sobociński, kierownik dealerstwa.

 

W nowych salonach Nissana, takich jak ten w Rzgowie, to klient decyduje o tempie przebiegu swojej wizyty, która ma mu dostarczyć inspiracji i specjalistycznej wiedzy na temat oferty marki w odpowiednich punktach kontaktu z pracownikami salonu. W myśl tej zasady doradcy handlowi i serwisowi nie przyjmują klientów przy biurkach, ale przy wysokich, kameralnych stolikach.

 

„Otwarcie salonu w tak korzystnej lokalizacji jest dla nas ważnym wydarzeniem. Nowy obiekt nie tylko zwiększa dostępność oferty Nissana dla mieszkańców aglomeracji łódzkiej, ale też wzmacnia nasz wizerunek w tym regionie. W nowym salonie klienci będą mogli zapoznać się z całym portfolio Nissana, w tym z najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym w Polsce – nowym Nissanem LEAF” – skomentował Robert Prusiński, dyrektor polskiego oddziału Nissana.

 

O mocnej pozycji obiektu na motoryzacyjnej mapie aglomeracji łódzkiej świadczy także renoma dealera. Emil Frey Retail Polska jest częścią grupy EMIL FREY założonej w 1924 roku w Szwajcarii, będącego w ścisłej czołówce największych dealerów samochodowych w Europie. Grupa posiada około 600 salonów w Europie i zajmuje pozycję wśród czołówki największych grup dealerskich na kontynencie.

 

Aktualnie Nissan posiada w Polsce 49 punktów dealerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju.Źródło: Nissan

Zaloguj się aby skomentować