Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

SEAT uruchamia Amazon Alexa w Hiszpanii, Włoszech i Francji 
2018-12-06
SEAT uruchamia Amazon Alexa w

SEAT (jako pierwsza marka motoryzacyjna w Europie) wprowadził usługę głosową Amazon. Usługa jest dostępna w języku hiszpańskim i włoskim, francuskim i angielskim. Daje ona klientom dostęp do wielu funkcji, dostępnych za pomocą prostych poleceń głosowych.


Ponieważ nasze życie staje się coraz bardziej pracowite, wprowadzenie Amazon Alexa do samochodu oznacza, że ​​klienci mogą zoptymalizować swój czas za kierownicą. Amazon Alexazarządza osobistym harmonogramem, odtwarza muzykę, nawiguje do wybranych punktów, odczytuje i pisze za nas wiadomości lub znajduje najbliższego dealera SEAT-a.

 

Sterowanie multimediami SEAT z aplikacją Amazon Alexa nie tylko zwiększa ilość funkcji dostępnych w samochodzie, ale także upraszcza dostęp do tych kluczowych funkcji. Wszyscy użytkownicy muszą zrobić, to nacisnąć przycisk sterujący na kierownicy i mówić.

 

Rozpoczęty w 2014 roku Amazon Alexa ma teraz ponad 50 000 umiejętności dzięki zestawowi Alexa Skills (ASK), który zachęca programistów do ciągłego rozszerzania i rozwijania możliwości Alexy.

 

Luca de Meo, prezes SEATa powiedział: "Klienci w Wielkiej Brytanii i Niemczech korzystają z Alexy, aby zoptymalizować swój czas w samochodzie i uprościć dostęp do niektórych funkcji w najbezpieczniejszy sposób. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć tę funkcjonalność na klientów z Hiszpanii, Włoch i Francji, umożliwiając użytkownikom z kompatybilnym pojazdem sprawdzenie pogody, odtwarzanie muzyki i jeszcze więcej za pomocą głosu ".

Usługi są już dostępne w Niemczech i Wielkiej Brytanii, a od listopada b.r. takżew Hiszpanii, Włoszech i Francji.

 

Ibiza, Arona, Leon, Atecai nowy Tarraco za pośrednictwem Android SEAT Media Control mogą łączyć się z aplikacją Amazon Alexa. Wystarczy pobrać aplikację SEAT Media Control z Amazon Alexa ze Sklepu Play, podłączyć ją do pojazdu i usługa głosowa jest jużgotowa do użycia.

 

 Źródło: Seat

Zaloguj się aby skomentować