Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Ford zdobywcą nagrody: Flotowy Lider Innowacyjności 
2019-04-18
Ford zdobywcą nagrody: Flotow

Podczas targowo-networkingowej konferencji o nazwie Flotowe Trendy 2019, Ford Polska otrzymał nagrodę „Flotowy Lider Innowacyjności” za projekt Praktyczna Akademia Forda.


Flotowe Trendy to cykl bezpłatnych konferencji organizowanych przez redakcję magazynu „EuroFlota”. W roku 2019 Flotowe Trendy zostały przygotowane w nieco innej niż w latach poprzednich formule, zamiast dotychczasowych trzech odsłon zorganizowano jednodniowe wydarzenie. 10 kwietnia w Sangate Hotel Airport w Warszawie, na dwóch salach wykładowych przeprowadzonych zostało kilkanaście specjalistycznych prelekcji. Na powierzchni wystawienniczej o wielkości 2 tys. metrów kwadratowych zaprezentowano najnowsze modele aut wykorzystywanych przez floty firmowe, pojazdy z napędami alternatywnymi oraz rozwiązania ekologiczne. Wystawcy przedstawili też rozwiązania w dziedzinie finansowania samochodów firmowych, z zakresu telematyki flotowej oraz ubezpieczeń.

 

 

Podczas tego wydarzenia magazyn EuroFlota przyznaje nagrody „FLOTOWY LIDER INNOWACYJNOŚCI”. Wyróżniane są wybrane produkty, usługi i inne innowacyjne rozwiązania, jakie występują w branży flotowej, które są motorem napędzającym jej rozwój.

 

Ford Polska został nagrodzony taką statuetką za projekt Praktyczna Akademia Forda, który skupia się na poprawie bezpieczeństwa kierowców w firmach (przekazywanie wiedzy zarówno na torach jazdy jak również na drodze) jak również na bezpłatnym szerzeniu wiedzy z zakresu prowadzeniu biznesu czy tematyką związaną z samochodami. Dotychczas w ramach projektu Praktyczna Akademia Forda przeszkolono ponad 5000 osób.Źródło: Ford, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować