Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Tomasz Pyzałka nowym członkiem zespołu PR SKODA Polska 
2019-05-09
Tomasz Pyzałka nowym członki

Tomasz Pyzałka dołączył do Volkswagen Group Polska jako specjalista ds. komunikacji w zespole ŠKODY. Wcześniej stanowisko to pełnił Hubert Niedzielski, obecnie kierownik ds. PR marki Volkswagen.


 

W zespole PR ŠKODA Tomasz Pyzałka będzie odpowiedzialny m.in. za bieżącą współpracę z mediami w zakresie obsługi parku prasowego oraz realizację strategii PR marki ŠKODA w obszarze polityki informacyjnej.

 

Jednym z głównych wyzwań zawodowych w 2019 roku będzie komunikacja PR dwóch kluczowych premier dla ŠKODY, SCALI oraz KAMIQ. Oferta marki zostanie poszerzona o dwa zeletryfikowane modele: w pełni elektryczną ŠKODĘ CITIGO oraz ŠKODĘ SUPERB z napędem hybrydowym typu plug-in.

 

Tomasz Pyzałka przy realizacji projektów w zespole ŠKODY będzie korzystał z kompetencji nabytych podczas sześcioletniej pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. gdzie pełnił funkcję specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej i PR, a następnie starszego specjalisty ds. analiz rynku.

 

Odpowiadał on m.in. za tworzenie regularnej analizy branży automotive, koncentrując się na rozwoju napędów nisko- i bezemisyjnych oraz za koordynację i reprezentowanie firmy w ramach europejskich projektów z zakresu elektromobilności.Źródło: Skoda, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować