Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Współpraca Audi z wytwórnią Twentieth Century Fox przy cyfrowych treściach filmu: Tajni i fajni 
2019-11-27
Współpraca Audi z wytwórni


  • Audi na potrzeby filmu „Tajni i fajni” zaprojektowało pierwszy animowany, wirtualny samochód koncepcyjny
  • Audi RSQ e-tron concept jest elektryczne i w pełni zautomatyzowane
  • Cztery pierścienie sponsorem światowej premiery filmu „Tajni i fajni”

 

 

W zwiastunie tym uprzejmy i elegancki jak zawsze Lance Sterling oraz techniczny geniusz Walter Beckett, w kabinie super sportowego Audi uciekają po ulicach Waszyngtonu przed rakietowym pościgiem. Przewagę nad goniącą ich rakietą daje im koncepcyjne RSQ e-tron z trybem w pełni automatycznej jazdy i z dodatkowym doładowaniem, kontrolowanymi za pomocą funkcji dostępnych na żądanie. Cały film pt. „Lunch break” można obejrzeć tu: https://www.youtube.com/watch?v=LFJWxZiwt9g

 

Elektryczne i w pełni automatyczne koncepcyjne Audi RSQ e-tron zaprojektowane we współpracy z Blue Sky Studios, posiada też takie funkcje jak autopilot czy futurystyczny, hologramowy prędkościomierz.

 

„Ten film akcji i historia szpiegowska, to świetne dla nas medium pozwalające na pokazanie innowacji i rozwiązań technicznych, które będą możliwe do wykorzystania w mobilności przyszłości” – mówi Sven Schuwirth, wiceprezes marki Audi, odpowiedzialny też za Digital Business i Customer Experience.

 

Światowa premiera filmu „Tajni i fajni” przewidziana jest na 25 grudnia tego roku, na polskich ekranach kinowych obejrzeć go będzie można od 10 stycznia 2020 r.

 

O filmie „Tajni i fajni”

 

"Tajni i fajni" to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierająnieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie.

 Źródło: Audi, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować