Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Dział produkcji Audi cyfryzuje utrzymanie ruchu za pomocą aplikacji 
2020-02-10
Dział produkcji Audi cyfryzuj

Utrzymanie ruchu w oparciu o aplikację: Od teraz około 150 pracowników działu utrzymania ruchu w fabryce Audi w Ingolstadt będzie pracowało cyfrowo. Aplikacja „Mobilne utrzymanie ruchu Audi” pozwoli im w przyszłości na jeszcze szybsze i bardziej wydajne przeprowadzanie prac konserwacyjnych.


Eksperci utrzymania ruchu potrzebni są gdy tylko zbliża się termin konserwacji urządzenia produkcyjnego lub zgłaszana jest jego usterka. Celem jest jak najmniejsza strata czasu oraz jak najszybsze przywrócenie sprawności urządzeń i ich uruchomienie. Wszystko po to, by można było bez zakłóceń kontynuować produkcję aut. W tym celu pracownicy utrzymania ruchu potrzebują wielu informacji, które wcześniej nie były dostępne w postaci jednego zestawienia.

 

 

Aplikacja „Mobilne utrzymanie ruchu Audi” zmienia ten stan rzeczy. Zapewnia pracownikom utrzymania ruchu - w pełni automatycznie  - natychmiastowy dostęp do informacji o usterkach systemu. Za pomocą powiadomień typu „push” aplikacja przekazuje im wszystkie istotne dla ich pracy dane w czasie rzeczywistym: Które urządzenie i w której hali wymaga uwagi? W którym magazynie dostępne są części zamienne? Czy sprawą być może zajmuje się już inny pracownik? - Wszystkie te informacje można zobaczyć w aplikacji po zalewnie kilku kliknięciach. Pozwala to uzyskać większą przejrzystość działań, skraca czas ich wykonania, a wysoka jakość danych, pozwala na szybszy przebieg procesów. Wszystkie informacje o usterkach i wykonanych etapach prac są bowiem na miejscu rejestrowane cyfrowo przez pracowników utrzymania ruchu. W przyszłości wszystkie dane szczegółowe będą -dzięki technologii mobilnej - zawsze dostępne dla całego zespołu.

 

 

Aplikacja „Mobilne utrzymanie ruchu Audi” została opracowana przez zespół złożony z pracowników montażu i działu IT. Od kilku miesięcy w ramach testów korzystali z niej pracownicy utrzymania ruchu w dziale montażu w Ingolstadt oraz w lakierni w Neckarsulm. Aplikacja zostanie w najbliższych miesiącach wprowadzona również w tym drugim zakładzie. Planuje się również jej używanie w innych zakładach Audi.Źródło: Audi, Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować