Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Lamborghini Drive Club po raz pierwszy w Polsce na torze Silesia Ring 
2020-10-14
Lamborghini Drive Club po raz

Potencjał Lamborghini najlepiej sprawdzić na torze. Jeszcze lepiej, gdy można zrobić pod okiem instruktorów, którzy świetnie wiedzą, jak jechać, aby wykrzesać z tych aut maksimum. Na tym właśnie polega Lamborghini Drive Club, który – po raz pierwszy w Polsce – odbędzie się już 21 października na torze Silesia Ring oraz na malowniczych drogach wokół Kamienia Śląskiego.


 

Wybór toru Silesia Ring był w zasadzie oczywisty. Ponad 3500 metrów doskonałej nawierzchni z dziewięcioma prawymi i sześcioma lewymi zakrętami, które pozwolą na sprawdzenie możliwości aut i własnych umiejętności. Całość uzupełnia 730-metrowa prosta, na której będzie można uwolnić cały potencjał drzemiący w silnikach i poczuć niesamowite przyspieszenie. Właśnie takie miejsca są naturalnym środowiskiem Lamborghini. Na torze te auta czują się najlepiej i pokazują, na co je stać.

 

Podczas pierwszego w naszym kraju Lamborghini Drive Club będzie dostępnych 9 samochodów. Kierowcy będą mogli poczuć moc i potencjał drzemiący w silnikach V8, V10 i… V12. Obok modeli Huracan EVO (6 sztuk) i Urus (2 sztuki), uczestnicy będą mogli doświadczyć 740-konnego Aventadora S, który zostanie oddany w ich ręce podczas przejazdu malowniczymi drogami, na liczącej około 130 km trasie wokół Kamienia Śląskiego.

 

 

Aby w pełni wykorzystać potencjał tych aut na torze, potrzebne jest ogromne doświadczenie i wiedza. Doświadczenie trzeba zdobyć samemu, jednak wiedzę przekażą podczas Lamborghini Drive Club znakomici instruktorzy, którzy potrafią idealnie poznać auto i jego zachowanie podczas jazdy. Głównym instruktorem i liderem kadry trenerskiej tego dnia na torze będzie Janusz Dudek, jeden z najbardziej doświadczonych trenerów sportowej jazdy w Polsce. Ze szkoleniami związany jest od 2001 r., posiada międzynarodowe certyfikaty trenerskie kilku producentów samochodów sportowych klasy premium.

 

 

Pierwsza polska impreza Lamborghini Drive Club odbędzie się 21 października 2020 roku. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Jedna z nich jako pierwsza zacznie zajęcia na torze pod okiem instruktorów, a druga w tym czasie uda się na przejażdżkę po malowniczych drogach wokół Kamienia Śląskiego, gdzie będą mogli pojeździć m.in. Aventadorem S. Następnie grupy zamienią się i kolejne osoby będą mogły sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą Lamborghini Huracana EVO i Urusa na torze Silesia Ring.

 

Aby zapisać na Lamborghini Drive Club, należy wypełnić formularz na stronie: www.lamborghinidriveclub.pl.Źródło: Mototarget.pl, Porsche Inter Auto Polska

Zaloguj się aby skomentować