Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

VII Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów 
2015-06-19
VII Ogólnopolski Zlot Zabytko

Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroënów ma kilkuletnią tradycję. W tym roku, w dniach 16-19 lipca posiadacze i sympatycy zabytkowych Citroënów spotkają się po raz siódmy. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Złotnikach Lubańskich w woj. dolnośląskim.


7. edycja Ogólnopolskiego Zlotu Zabytkowych Citroënów odbędzie się w tym roku w dniach 16-19 lipca w Złotnikach Lubańskich w województwie dolnośląskim. Organizatorem zlotu jest tradycyjnie Stowarzyszenie Citroën Oldtimer Club Polska, które przy wsparciu Citroën Polska promuje francuską motoryzację, ze szczególnym podkreśleniem roli marki Citroën.

Komandorzy tegorocznego zlotu przygotowali mnóstwo atrakcji dla uczestników: zwiedzanie zamku Czocha, przejazdy po Pogórzu Izerskim, a także wizytę w elektrowni wodnej. Wszystkich ciekawych zabytkowych pojazdów serdecznie zapraszamy na prezentację pojazdów na rynku w Lubaniu w dniu 17 lipca w godzinach 15:00-17:00. Samochody będzie można zobaczyć również podczas postoju w Parku Zdrojowym w Świeradowie Zdroju w sobotę 18 lipca między 11:30 a 13:30. Na prezentacji nie zabraknie kultowych modeli zabytkowych Citroënów, w tym BL, DS i 2CV, pojawią się także młodsze CX-y, a także te rzadziej spotykane jak HY czy GS.

Więcej szczegółów o zlocie na stronie: citroen-oldtimer-club.plŹródło: Citroen, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.